Eğlenceli Mod Önerin Lan :D [1.7.10.]

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Zaedeus tan herkeze selam millet ! Neyse uzatmadan isteğimi söyliyim.

Beyler ben Modlu Survivor oynamak istedim fakat Hexxit filan sürekli hata verince sıkıldım internetten bulduğum birkaç güzel modu indirip kendi isteğime göre oynamaya karar verdim.Modlu survivor serisi de yapmayı düşünüyorum.

Bana önereceğiniz Eğlenceli ve İlginç Modlar varmı ?
1.7.10 olursa çok iyi olur
Bendeki Modlar :
- Ars Magica 2
- Hunt Mod
- Frozenland
- TooManyİtem ( Bu eğlenceli bir mod değil :D )

Sizin önerilerinizi bekliyorum :)

Youtube Kanalıma Gitmek İçin Tıkla

Midoss

Bay Boş
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
öldürdüğün yaratıklara dönüşebildiğin bir mod var ismini bilmiyorum ama araştırırsan bulursun
Mr Cryfish's furniture mod isimli bir mod var adından anlayabileceğin gibi mobilyalar ekliyor harika bir mod

Son düzenleme:

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
öldürdüğün yaratıklara dönüşe bildiğin bir mod var ismini bilmiyorum ama araştırırsan bulursun
Mr Cryfish's furniture mod isimli bir mod var adından anlayabileceğin gibi mobilyalar ekliyor harika bir mod
Morph's Mod'du galiba o hayvanlara dönüşme modu.

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Either
Filans
Custom NPC
İhause
Decocraft
Doomlike dungeons
The Wars mod bunlar güzel bence bir dene

Poyro

Super Smash Brothers for Nintendo Switch
En iyi cevaplar
0
Comes Alive çoooook harika köylüler oyuncu gibi oluyor onlarla aile kurup kral olup gardiyan işe alabiliyorsun[DOUBLEPOST=1427009990,1427009864][/DOUBLEPOST]Too Many Items yerine Not Enough Items kullanabilirsin Not enough ıtems craftingleri gösterebilir.

ZaedeusIsHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Eğlenceliden kastın nedir biraz döker misin içini?
Eğer ki saçma yani abartı eğlence istiyorsan sana Morph ve Project SuperHuman modlarını tavsiye ederim.
Yok ben sadece eğlence teknik falan olsun diyorsan Buildcraft ya da GalactiCraft hoşuna gidecektir.
Söyliyim dostum nasıl desemki farklı tür fantastık canavarlar kaleler falan ekleyen bir mod lsa iyi olur Better Dungeons gibi

sads

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
öldürdüğün yaratıklara dönüşe bildiğin bir mod var ismini bilmiyorum ama araştırırsan bulursun
senin dediğini yapan 2 mod var birisi morph mod birisi shape shifter z mod ikisinin farkı morph modda birşeye dönüştürmek için onu öldürmen gerekir ve onun iyi kötü tüm özelliğini alırsın shape shifter z de çubukla herşeye dönüşürsün ve dönüştüğün şeylerin sadece iyi yanını alırsın mesela ahtapot oluon hem karada hem suda nefes alıon ama morph ta ahtapot olunca karada alamıon suda alıon[DOUBLEPOST=1428341087,1428340687][/DOUBLEPOST]
Söyliyim dostum nasıl desem ki farklı tür fantastik canavarlar kaleler falan ekleyen bir mod olsa iyi olur Better Dungeons gibi
oyuna canavar ekleyen modlardan bazıları:
mutant creautures mod
Godzilla modu
mo skeletons modu
elemental creepers
weird mobs mod var bildiğim

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Güzel bir modmu açıkcası bende kullanacağımda :( ?

TrustNoONE

Kimyager , Sadece Kimyager.
En iyi cevaplar
0
Güzel bir modmu açıkcası bende kullanacağımda :( ?
Garry's mod oyun çahil :/