EgoPvP yetkililerini arıyor!

EGeooO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Herkese merhaba arkadaşlar Ben Ege ve bugün EgoPvP sunucuma yetkili alımlarının yavaştan başladığını bildiriyorum.Biz EgoPvP ekibi olarak build gurubu,Moderatör,Rehber ve Reklamcı arıyoruz.ip 85.95.252.102 forum aşağıdakidir
Adınız:
Yaşınız:
Deneyimleriniz:
Eklemek istedikleriniz:

Neden gelmelisiniz:

Canercanpro123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adınız: Caner Can
Yaşınız: 13
Deneyimleriniz: wg ve world edit atmayı iyi bilirim. Küfür ederse birisi 2 kere uyarır 3 . de kick 4. ban
Eklemek istedikleriniz: Servere gelince bakarım. Ne ekliceğimi servere yardımcı olmak isterim.

Neden gelmelisiniz: Servere katkı sağlamak istiyorum Bundan emin olabilirsin
Oyundaki Adım: CanerBey

ferzan1341

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ege abi
ben cooboer sunucuya ne oldu anlamadım ama builderliğe bu sunucuda devam edebilir miyim?

Soberse

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
server whitelistli beni whitelist'a ekle

EGeooO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
whitelist off oldu ve BlackWard karışma

CoolBoy_V1

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
:yaprak:Adınız: ENES:yaprak:
:çerçeve:Yaşınız: 13BUÇUH:çerçeve:
:kitaplık:Deneyimleriniz:en küçük yetkiden başlıyım saymaya 2 kere reklamcı 14 kere rehber 4 kere moderator 3 kere builder 7 kere admin 3 kere kurucu oldum:kitaplık:
:zombi:Eklemek istedikleriniz: servere gelince ne eksikse yapmaya çalışırım :zombi:
:altın:Neden gelmelisiniz: beni seçerseniz serverdeki her eksiği her sorunu elimden geldiğince yapmaya düzeltmeye çalışırım.:altın:

:notch:İYİ FORUMLAR HOCAM:notch:

EGeooO

Marangoz
En iyi cevaplar
0
:yaprak:Adınız: ENES:yaprak:
:çerçeve:Yaşınız: 13BUÇUH:çerçeve:
:kitaplık:Deneyimleriniz:en küçük yetkiden başlıyım saymaya 2 kere reklamcı 14 kere rehber 4 kere moderator 3 kere builder 7 kere admin 3 kere kurucu oldum:kitaplık:
:zombi:Eklemek istedikleriniz: servere gelince ne eksikse yapmaya çalışırım :zombi:
:altın:Neden gelmelisiniz: beni seçerseniz serverdeki her eksiği her sorunu elimden geldiğince yapmaya düzeltmeye çalışırım.:altın:

:notch:İYİ FORUMLAR HOCAM:notch:
server e gelirsen deaylı konuşak

ferzan1341

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
coolboy ban atan suatdsarp tır zaten sunucu onun sanıyo benş de banladı hem ben admindim