Eirenes - MiniGames Bekleme Lobisi!

İndirme linki paylaşılsın mı ?

• Kullanılan toplam oy
    9

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Yazmıyacaktım ama gerçekden niye detayları benim veya diğer mimar arkadaşlarımıdan bakarak yapıyorsun ?

Eirenes

HAYLAZ
En iyi cevaplar
0
Benim yapılarımı xematic in yapılarını genelde iyi olan yapıları bir incelermisin Eirnescim özellikle pencere detayları sanki bizden alınmış gibi ama ..
Link atar mısın? benim kimseden detaylari çaldığım yok. reklam test serverinde herkezın ıcınde yapıyorum, beni bilen bilir.

RivonS

HoneyHive
En iyi cevaplar
0
Link atar mısın? benim kimseden detaylari çaldığım yok. play.oyunoskop.com'un test serverinde herkezın ıcınde yapıyorum, beni bilen bilir.
1. çaldın demedim bakarak yapmışsın dedim 2. küp sanatında oldukça yapılarımız var bakabilirsin 3.Öyle diyorsan öyledir iyi forumlar :)

Neferity

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaynak Paketi ile güzel duruyor fakat tek bir şey eksik, bekleme lobisinin vazgeçilmezi PARKUR !

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Bayıldım ! Çatı hariç muhteşem, eline sağlık. Bir de alttaki kuleler berbat.

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Yazmıyacaktım ama gerçekden niye detayları benim veya diğer mimar arkadaşlarımıdan bakarak yapıyorsun ?
Bayıldım ! Çatı hariç muhteşem, eline sağlık. Bir de alttaki kuleler berbat.
Nabiyiniz la burda :D, neyse başlim @RivonS kankacım herkesin yapısı birbirine benzer zaten biri dünya yaparken birinden ay bekleme onlara bakmasa bile yapılar'a genel bakış atarsan sende farkedeceksinki herkesin yapısı öyle olmaya başlıyor bunun sebebi bakıp yada bakmamaları değil kendilerini geliştirmeye çalışmaları...

gelelim diğer kankama bak @Chyron kanka katılıom , Üst çatı ve Alt taraftaki kuleler berbat sana uzun yazı yazmıcamda o nasıl bir yorum arkadaş övüonmu sövüonmu belli değil...

Dip not " Özel üyeliğim bitti fakir kaldım "

Xeressa

Team Ronin
En iyi cevaplar
0
Nabiyiniz la burda :D, neyse başlim @RivonS kankacım herkesin yapısı birbirine benzer zaten biri dünya yaparken birinden ay bekleme onlara bakmasa bile yapılar'a genel bakış atarsan sende farkedeceksinki herkesin yapısı öyle olmaya başlıyor bunun sebebi bakıp yada bakmamaları değil kendilerini geliştirmeye çalışmaları...

gelelim diğer kankama bak @Chyron kanka katılıom , Üst çatı ve Alt taraftaki kuleler berbat sana uzun yazı yazmıcamda o nasıl bir yorum arkadaş övüonmu sövüonmu belli değil...

döverim de severim de

VIthreon

Voxel Artist
En iyi cevaplar
0
En alt kattaki yapışık sütunlar , tepedeki çatı, devasa ve boş saat dışında kalan orta kısım güzel.

CollapseBL

建築倒塌
En iyi cevaplar
0
Catıyı falza beğenmedim,onun dışında güzel :D

BlockMagician

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Bunları biliyormusun architectus
https://docs.google.com/document/d/1SbvKs84-AmRX5S2YLlMtQHhQZKhK__KiTtitSr5PwYk/edit
https://twitter.com/MCAUnion/status/767946156450000896

O DEDİĞİN ŞEYİ YAPAN MİMARLAR KARA LİSTEYE ALINIYOR BURADA CANIM,HİÇDE DOĞRU BİRŞEY DEĞİL :)
HEM SENİN DEDİĞİN ŞEY ANCAK ROBOTLAR İÇİN GEÇERLİ,İNSANLARIN KAPASİTESİ ÖLÇÜLEMEZ :)

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Bunları biliyormusun architectus
https://docs.google.com/document/d/1SbvKs84-AmRX5S2YLlMtQHhQZKhK__KiTtitSr5PwYk/edit
https://twitter.com/MCAUnion/status/767946156450000896

O DEDİĞİN ŞEYİ YAPAN MİMARLAR KARA LİSTEYE ALINIYOR BURADA CANIM,HİÇDE DOĞRU BİRŞEY DEĞİL :)
HEM SENİN DEDİĞİN ŞEY ANCAK ROBOTLAR İÇİN GEÇERLİ,İNSANLARIN KAPASİTESİ ÖLÇÜLEMEZ :)

Anladığım kadarı ile lafınız bu cümleme.
1. Minecraftta Belirli Bloklar Var değilmi İnsanların neyle Yapacağı Belirli MC dışında bir blokla yapı yapamıyoruz maalesef. aynı zamanda bir yapının birebir aynısını yaparsan o listeye girersin benziyor ise bu senin algı düşüncendir Kare bir yapı yapıyorsun ve benimkine benziyor deniyor ozaman sorum şu her kare şey senin yaptığınmı internette birçok öyle yapı var ben çıkıp diyormuyum bunu buna benzettim diye ?