Ejderha Etkinliği (Dragon Event)

Keoasm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Oyun Sürümü
1.8
Günlerdir ejderha etkinliği pluginini arıyorum fakat bulamadım, istediğim plugin türü örneğin SonOyuncu ve CraftRise sunucularında olan ejderha etkinliğidir. Etkinlik saatinde end dünyası açılacak ve ejderha öldüğünde end dünyası kapatılacak bu otomatik olarak bir şekilde sunucuda gerçekleşecek ve ejderhaya son vuran kişi ödüller, para vs. şeyler kazanacak acil yardımınız gerekiyor.

Vearthx

-- play.ahbaplarmc.net -- 1.16.5 & 1.20.1 Survival
Sponsor
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bu istediğin etkinliği ücretsiz bulabileceğini sanmıyorum.
Örnek gösterdiğin sunucularda bilindik büyük sunucular, her yerde olmaz o eklentiler.

Keoasm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ücreti her türlü karşılayabilirim her ne olursa olsun.

Yaklaşık adı bilinmeyen 3-5 sunucuda görüyorum, adı bilinmiş bir plugin ya da skript olabilir, hepsi tıpa tıp aynı. Yardımcı olmayacaksan boşuna yorum yapma.

Örn: EtnaMc TinkererNw gibi sunucularda da bulunuyor.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
End haritasına geçiş olayını yapacak kadar otomasyonlu bir eklentiyi kolay kolay bulamazsın. Aşağıdaki eklenti istediğini yapabileceğin kadar detaylı. Sadece düzgün ayarlamalar gerektiriyor. Ayrıca eklenti 1.8'den 1.14'e kadar tüm sürümleri destekliyor.

Keoasm

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
DragonSlayer'ı denedim DragonHunter'ı denedim fakat istediğim sistem otomatik olmalı, yine de teşekkür ediyorum.

Birçok plugini denedim fakat istediğim sistemi hala bulamadım bu 15 20 kişilik sunucular bile bunu otomatik bir etkinliğe çevirecek bir plugini biliyorsa biz neden hala bulamıyoruz çok detaylı bir şekilde 2 gündür plugini aradım başka bilgisi olan biri yok mu forumda?

Yani en azından sadece etkinlik saatinde sunucuyu kapatıp açmadan (oyuncuları sunucudan çıkartmadan) end dünyasını açıp kapatabilirsem gerekirse etkinliği uygun saatlerde kendim bile yaparım otomatik sistem olmasada olur.

TeddyCraft

www.teddycraft.site
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
DragonSlayer'ı denedim DragonHunter'ı denedim fakat istediğim sistem otomatik olmalı, yine de teşekkür ediyorum.

Birçok plugini denedim fakat istediğim sistemi hala bulamadım bu 15 20 kişilik sunucular bile bunu otomatik bir etkinliğe çevirecek bir plugini biliyorsa biz neden hala bulamıyoruz çok detaylı bir şekilde 2 gündür plugini aradım başka bilgisi olan biri yok mu forumda?

Yani en azından sadece etkinlik saatinde sunucuyu kapatıp açmadan (oyuncuları sunucudan çıkartmadan) end dünyasını açıp kapatabilirsem gerekirse etkinliği uygun saatlerde kendim bile yaparım otomatik sistem olmasada olur.
50 lira çünki :)

killamen

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

birisi var fakat artık plugin satışını durdurmuş