[EKİP ARKADAŞI ARIYORUZ!] Roleplay bilgisi olan, keyifle çalışabilecek ekip arkadaşı arıyoruz! Developer, Grafiker, Admin

QLRoleplay

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Selamlar, iyi forumlar dilerim.
Yeni açacağımız "QL Roleplay" projesine bizimle birlikte çalışacak, eğlenecek ve deneyim kazanacak ekip arkadaşları arıyoruz!

Proje Minecraft'ta görülmemiş bir rol kalitesiyle sizlere iyi bir hizmet vermeyi amaçlıyor. Günümüzde geçecek olan sunucumuzda sizlerin keyifli vakit geçireceğini garanti ediyoruz. Sadece Minecraft'ta kalmayan bir herkesin eğlenebileceği bir topluluk hedefliyoruz.

Aradığımız koşullar (Admin)
- Düşüncesi oturmuş, olgun bir birey olması.
- Ekip çalışmasına ayak uydurabilecek, ben dili kullanmayacak biri olması.
- Yeterli seviyede roleplay bilgisi olması. (Herhangi bir şikayeti/sorunu en doğru ve adil bir şekilde sonuçlandıracak seviyede.)
- Kibar, düzgün bir üsluba ve imlaya sahip olması.
- Herkeste aramasak da plugin ve scriptlere hakim olma, yazabilme yeteneği. (Opsiyonel)
Bunlardan birkaçını veya hepsini kapsıyorsan aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsin! Seni aramızda görmeyi sabırsızlıkla bekliyorum.

Sunucumuzda developing (geliştirme) kısmında yardımcı/yol gösterecek developer (geliştirici) aramaktayız.
Aradığımız koşullar (Geliştirici)
- Plugin,Skript yazabilen veya global çapta olan Plugin/Skriptlere hakim olması.
- Roleplay düşüncesine hakim, bilgili olması. (Opsiyonel)
Not: Yeni başlayan arkadaşlarımız da çekinmeden bizimle iletişime geçebilirler. Kimse anne karnından developer olarak çıkmadı.

Aradığımız koşullar (Grafiker)
- Sunucumuz için kullanacağımız event/reklam gönderilerini yapabilecek düzeyde tasarım bilmesi.

İLETİŞİM BİLGİLERİ:

llorem : llorem#5003 - [email protected] (Ekibe katılım, öneri, grafik tasarım kısımlarında bana ulaşabilirsiniz.)
QGunGod : QGunGod !#2952 - [email protected] (Ekibe katılım, geliştirici, öneri kısımlarında bana ulaşabilirsiniz.)

Keyifli günler, iyi vakitler diliyorum. Sağlıcakla kalın.