EkipAxell.batihost.net | 1.8 - 1.14 | Köylü Takas - Coin Market | Anahtarlı Kasalar | Meslekler | Rütbe Sistemi

Jaguse

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sunucu IP Adresi
ekipaxell.batihost.net
Oyun Sürümü
1.8
Sunucu Slotu
100
Sunucu Türü
Survival
reklam1.png

Sunucumuzdan Görüntüler

2019-08-24_14.15.31.png
2019-08-24_13.12.25.png
2019-08-24_13.12.01.png

Yetkililer:
Kurucu: norcholly
Admin: PainHD

Sunucumuzda 3 Tane Rehber Eksiği Vardır!

Sunucumuz Hakkında:
Sunucumuz 24.08.2019 Tarihinde Açılmıştır. Sizlere emek ile gelişebileceğiniz, çeşitli eventlerde çıkan anahtarlarla kasa açabileceğiniz, özel coinler ile Spawner vb. eşya alabileceğiniz, gelişiminiz tamamlandığı zaman ise rütbenizi geliştirmek isteyeceğiniz bir sunucu sunuyoruz. Bug olasılığı azaltılmış, toplam 13 tane rütbesi olan ve göz yormayan chat sistemi ile karşınızdayız.
Not: Spawn Haritasını kendimiz yapmadık!

ekipaxell.batihost.net

Son düzenleme:

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Konu tamamen değiştirilmeli / geliştirilmeli forum gamer tasarımlarından bir tasarım alsaydınız eğer ve kendi sunucunuza göre editleseydiniz çok daha güzel olabilirdi ve sunucu hakkında 1 görsel konulmuş farklı farklı yerlerden çekilmiş oda büyük ihtimalle warp orman hiç hoş bir tanıtım değil.

Jaguse

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Konu tamamen değiştirilmeli / geliştirilmeli forum gamer tasarımlarından bir tasarım alsaydınız eğer ve kendi sunucunuza göre editleseydiniz çok daha güzel olabilirdi ve sunucu hakkında 1 görsel konulmuş farklı farklı yerlerden çekilmiş oda büyük ihtimalle warp orman hiç hoş bir tanıtım değil.
Diğer warplar da fotoğraftaki yerde. 3 tane warp var zaten. köylü takas, kasalar, market.

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Diğer warplar da fotoğraftaki yerde. 3 tane warp var zaten. köylü takas, kasalar, market.
bunun için warp orman'a yapmanız kötü olmuş ve ayrıca spawn mapinin görselinide çekebilirdiniz ve hoş olabilirdi bir yerin resmini 3 kez çekmeniz pek hoş değil

Jaguse

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bunun için warp orman'a yapmanız kötü olmuş ve ayrıca spawn mapinin görselinide çekebilirdiniz ve hoş olabilirdi bir yerin resmini 3 kez çekmeniz pek hoş değil
Haklısınız ancak daha pratik buldum. Başka bir dünyaya warpları yapsak geçiş süresi falan birkaç saniye kaybettiriyor. Direk pratik olsun diye böyle bir şey yaptım. Azıcık da üşendim :D

Samet77

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Haklısınız ancak daha pratik buldum. Başka bir dünyaya warpları yapsak geçiş süresi falan birkaç saniye kaybettiriyor. Direk pratik olsun diye böyle bir şey yaptım. Azıcık da üşendim :D
:) sunucunuza gelip daha iyi bir yorum yapıcağım en kısa sürede