Ekran kartım yandı galiba :( [resimli]

by_azap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft oynarken pc çok ısındı sonra kendi kendine reset atı ardından açıldığında görüntü bozuldu ekranda çizikler oluşmustu renkler birbirine karışmıştı bide resim koydum bi bakın görüntü bu resimden daha bozuk yanlız resim cektim böyle göründü

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
ekran kartın ynarsa şu an pc'de değildin bu arada o görüntüde sorun var ekran çözürlülüğünü 1320 x 766 yada hangisi ise en sona getir düzelir :) bazı oyunlardan snra kapatıncada böyle sorunlar oluyor

Secret_wither

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Banada bir ara olmuştu.Denedik denedik olmamıştı.Bilgisayarcıya götürmüştük olmamıştı.en sonunda babam fırnı 120dereceye getirdi kartida fırına koydu :D 1 saat bekledik.Sonrada bir baktık kart düzelmiş :D
Dipnot: Bu sorunu düseltmessen ekran daha fazla kötüleşiyor hatta pcyi açınca sasece çizgiler görüyorsun.

by_azap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
tamam o çözünürlük ayarını yapmaya çalıştım yanlız diyorki işte 680x??? dan fazla görüntüleyemiyor falan diyo zaten ekrandanda bir b-o-k göremiyom en sonunda zaten tamirciye göndercem :emin::S

EmreKozan

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bilgisayarım (Sağ Tuş Özellikler) > Gelişmiş Sistem Özellikleri (Sol Tarafta) > Performans Başlığı altındaki "Ayarlar" seçeneğine tıkla > Tüm tik işaretlerinin aktif olduğuna emin ol ve "Uygula" butonuna tıkla düzelmesi gerekir.Sistemdeki sorun kesinlikle yazılmsal bir sorun şuanlık bunu söyleyebilirim.

by_azap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ekran kartını takınca pc açtım bu seferde daha kötü oldu pc ilk açıldıgında yeşil çizgiler ve suraty resimleri çıktı :ha: :(:ha::ha:

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ekran kartını takınca pc açtım bu seferde daha kötü oldu pc ilk açıldıgında yeşil çizgiler ve suraty resimleri çıktı :ha: :(:ha::ha:
dikkat et eğer bu sorunu yakın bi zamanda çözmeszen 124 6823487 328473248132 f3e4843 gibi kodlar ve çizgiler çıkar karşına
garantisi varsa aldığın yere
yoksada tamirciye götür

GlisterTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kartı çıkar at fırına 10-15 dk sonra çıkar soğumasını bekle tak bakalım olcakmı :VV:

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Ölü pixel böyle bişimiydi bnm ilk laptop teşhir ürünüymüş böyle olduydu

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
Banada bir ara olmuştu.Denedik denedik olmamıştı.Bilgisayarcıya götürmüştük olmamıştı.en sonunda babam fırnı 120dereceye getirdi kartida fırına koydu :D 1 saat bekledik.Sonrada bir baktık kart düzelmiş :D
Dipnot: Bu sorunu düseltmessen ekran daha fazla kötüleşiyor hatta pcyi açınca sasece çizgiler görüyorsun.
Bu fırınlama yöntemidir. Çalışır ancak 2 1 ay sonra yeniden bozulur. Ömrü azalır.

blackicekadir

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ekran kartını çıkar onboard a bağla dene görüntü düzgün gelirse sorun ekran kartında dır.