El Yapımı 10 Pixel Art!!

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar benim yapmış olduğum pixel artı video ile göstermek istiyorum. %100 el yapımı pixel arttır. Pixel artlar bakarak yapılmıştır... (Bu pixel art %100 ve videosu bana aittir.)
Pixel art videosu;
Pixel art hakkında düşüncelerinizi yoruma yazmayı unutmayın + Ankete oy vermeyi unutmayın.
[Alıntı, yapmamış oluyorsun diyenler için] Bir insan bakarak veya bakmadan yapsa bile bir insan yapmamış olmaz. Kendi elleriyle yapıyor çünkü.

Son düzenleme:

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepsi çok basit ve hepsini google'da detaylı bir şekilde bulabilirsin %100 ben yaptım başlığı yanıltıcı olmuş

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En ustteki hakli 9_9 alinti olmus oluyor o zaman

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Googleden bakıp oyuna geçirince kendin yapmış olmuyorsun. Kötülemek için söylemiyorum ama video %100 kendim yaptım yazmışsın
Yukardaki haklı.
Hepsi çok basit ve
hepsini google'da detaylı bir şekilde bulabilirsin %100 ben yaptım başlığı yanıltıcı olmuş
Arkadaşlar ben bu yapıları bakarak yaptım + bu yapılar %100 el yapımı ve %100 ben yaptım. İstiyorsanız gözünün önünde gösterebilirim. Hatta YouTube sayfasında ki açıklamayı okuyun..

MrPolat

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Arkadaşlar ben bu yapıları bakarak yaptım + bu yapılar %100 el yapımı ve %100 ben yaptım. İstiyorsanız gözünün önünde gösterebilirim. Hatta YouTube sayfasında ki açıklamayı okuyun..
Aynı blokları aynı yere koyunca pixel artı sen yapmış olmuyorsun Pixel art Studio yada çeşitli website aracılığıyla şemayı senin çıkarman lazım

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynı blokları aynı yere koyunca pixel artı sen yapmış olmuyorsun Pixel art Studio yada çeşitli website aracılığıyla şemayı senin çıkarman lazım
Kardeş başkasının pixel artını göstersem haklısın. Fakat isteyen bakmadan, isteyen bakarak yapsak bile biz yapmış oluyoruz. Bakarak yapınca nasıl ben yapmamış oluyorum?

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Biz ''Küp sanatları'' forumuna insanların eşi benzeri olmayan yaptıklarını görmek için geliyoruz.

Google'a pixel ice cream yazarak yaptığına bizde ulaşabiliriz. Gereksiz konu.

Shenkenator

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Siz bu konuları tartışmak için değil pixel artı beğendiniz mi? onu yorumlamak için geldiniz. Eğer bu konuları tartışacaksanız bu konuya gelmeyin. (Pixel artı beğenenlere yorum atacağım artık.)

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Kardeş başkasının pixel artını göstersem haklısın. Fakat isteyen bakmadan, isteyen bakarak yapsak bile biz yapmış oluyoruz. Bakarak yapınca nasıl ben yapmamış oluyorum?
Bende uzun bir süredir pixel art ile uğraşıyorum ve kendim yaptım demen için tasarım sana ait olmalı
Mesela bunu ben kendim yaptım diyebilirim. Çünkü pikachunun orijinal resmini kendim pixel haline getirdim

Ne yazık ki pixel art başkalarının yaptıklarını küp küp sayarak yapınca ben yaptım denilecek bir sanat değil
Orijinal resim

Benim yaptığım

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18
Siz bu konuları tartışmak için değil pixel artı beğendiniz mi? onu yorumlamak için geldiniz. Eğer bu konuları tartışacaksanız bu konuya gelmeyin. (Pixel artı beğenenlere yorum atacağım artık.)
Eleştiri kaldırmayı bilmiyorsan paylaşma o zaman çünkü bizim önümüze bir şey sunuyorsun ve %100 olumlu yanıt gelmeyeceğini tahmin etmen lazım

Bu arada hepimiz biliriz resmine bakıp blokları yerine koymayı.
Benimde alıntı yaptığım pixel artlar var ama paylaşırsam kendim yaptım demiyorum.

Kyalun

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pixel Art bence gereksiz bir şey, zaten bence çok basit, Pixel Art yapmak aslında bence biraz daha zorluk gerektirmeli hemen 1 programla pixelleştiriyosun yapıyosun hemen