Elementia - Minecraft ile ilgili Kitap Tanıtımı !

NRackTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhaba ForumGamer takipçileri.
Ben NRack.
Bugün sizlere alıp okuduğum Elementia adlı kitabı tanıtacağım.
Konunun bir kısmına kadar spoiler yoktur ama olduğu kısımda uyaracağım.

BU KİTABI NEDEN ALMALIYIM TÜRÜ NEDİR ?
Diye soruyorsan hemen cevabını vereyim.
Bu kitabın türü bilim-kurgu ya kaçıyor.
Kitap da bol derecede aksiyon ve heyecan var.
Eğer minecraft oynuyorsanız oyunun içinde yaşayabileceğiniz en fazla aksiyonu bir kitaba döken yokmudur diye düşünüyorsanız işte dökmüşler fazla uzakta aramayın.
Kitabı okuyarak minecraft' a yeni başladıysanız çok fazla gelişebilirsiniz.

Merhaba spoiler severler.
Spoiler'ımız başlıyor.

Çayınızı kahvenizi alın ve heyecanla okumaya başlayabilirsiniz :)
Kitabımızda 3 Tane karakter var 2 'si erkek 1 'i kız olmak olmak üzere 3 karakter var.
1'i Ana Karakterimiz Stan.
2. Erkek karakterimizde Charlie.
Bu 2 arkadaşın tanışması
Stan oyuna ilk girdiğinde eline bir kitap gelir ve tam onu okumaya başlarken
uzaktan beyaz gömlekli Charlie bağırır.

"Hey ! Benim adım Charlie bu oyunu daha önce hiç oynamadım ve hiçbir fikrim yok bana yardım edermisiniz ? "
der ve 2 arkadaşın ilk tanışması orda başlar.
Ve ondan sonra Stan kitapda gördüğünden sonra bir küçük barınak tarzı ev yapmaya çalışır.
Kitapta gördüğü kadarıyla geceleri yaratıkların çıktığını görür.
Ve barınakları bitince uyumak için yatak yaparlar ve o geceyi orda geçirirler.
Kalktıklarında kitaptan görüp birazcık hammadde ihtiyacı olduklarını anlarlar ve gezmeye çıkarlar.
O sırada önlerini kesen kılıçlı bir kişi.
Kim Olabilir ?
3. Ana Karakter kız olan Kat.
Onların tanışma hikayesi çok uzun oyüzden anlatıp sıkılmanızı istemedim.Eğer kitabı alırsanız zevkli yerlerinden biridir.
Tanıştıktan sonra Stan ilerlerken Önünde bir Creeper görür ve Yanındada Kırmızı gözleriyle Bir Kurt Görür.
Stan koşarak kaçar ama kurt onu yakalayıp yere yatırır ve nerdeyse boynunu parçaliyacaktır.
Ki o anda bir ıslık sesi gelir ve Kat envanterinden çıkardığı kemiği kurda verir.
Kurt evcilleşir ve kat "İsmini Rex koyacağım" dedi tebessümlü bir şekilde.
Daha gerisini yazmiyacağım Spoiler sevenler.
Üzgünüm kitabı anlatamam alın ve heyecana katılın!
Biraz eksik anlatmış olabilirim.
Affımı kabul görünüz.
İyi Forumlar !
Kitabı almanızı tavsiye ederim.

Evet ForumGamer bir kitap tanıtımının sonuna geldik istediğiniz kitapları yazın okuyayım ve tanıtayım !

Son düzenleme:

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hoş, bir kitap yazmak kolay bir iş değil, ancak sana gördüğüm birkaç hatayı yazayım:

- "Kurt evcilleşir ve Kat, "İsmini Rex koyacağım" der tebessümlü bir şekilde."
- "Tanıştıktan sonra Stan, ilerlerken önünde bir Creeper ve yanında ise kırmızı gözleriyle bir kurt görür."

Bak şimdi, yukarıda gösterdiğim cümleler senin konuda yazdığın iki cümleden alıntı yaptım. Cümlendeki yazım yanlışlarını kalın yazarak düzelttim çünkü, eğer bu kitabı alacaksam bu tür yazım hataları kitabın güzelliğini uçurur. Okurken göze hoş gelmez ve kitabın edebi bir anlamı kalmaz.

Forum kurallarında da yazdığı gibi bir aşşağılama veya dalga geçme niyetim yok. Kitabın hikayesi kadar yazımı da çok önemli bir edevat.
Bol şans

NRackTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hoş, bir kitap yazmak kolay bir iş değil, ancak sana gördüğüm birkaç hatayı yazayım:

- "Kurt evcilleşir ve Kat, "İsmini Rex koyacağım" der tebessümlü bir şekilde."
- "Tanıştıktan sonra Stan, ilerlerken önünde bir Creeper ve yanında ise kırmızı gözleriyle bir kurt görür."

Bak şimdi, yukarıda gösterdiğim cümleler senin konuda yazdığın iki cümleden alıntı yaptım. Cümlendeki yazım yanlışlarını kalın yazarak düzelttim çünkü, eğer bu kitabı alacaksam bu tür yazım hataları kitabın güzelliğini uçurur. Okurken göze hoş gelmez ve kitabın edebi bir anlamı kalmaz.

Forum kurallarında da yazdığı gibi bir aşşağılama veya dalga geçme niyetim yok. Kitabın hikayesi kadar yazımı da çok önemli bir edevat.
Bol şans
Değerli yorumun için teşekkür ederim.