Elimde Linux kurulu HardDisk var...

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Arkadaşlar, elimde 80 gb Linux Pardus kurulu harddisk var, şu an Windows 7 kullanıyorum.
Windows kurulu harddiski çıkartıp yerine linux kurulu harddiski taksam donanınma herhangi bir hata olurmu diye korktum tabi, takayımmı takmayayımmı diye ikilemde kaldım.
Sizce sorun oluşur mu?

Salturbone

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun olmaz. Ama güç bağlantısını da yapacaksan. Hatta istersen ikisini birlikte kullanmak için -eğer var ise- ikinci bir sata portuna bağlayabilirsin hhd'i. Ancak ardından bios üzerinden boot önceliği vermen gerekecek :/

KorayAras

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sorun olmaz. Ama güç bağlantısını da yapacaksan. Hatta istersen ikisini birlikte kullanmak için -eğer var ise- ikinci bir sata portuna bağlayabilirsin hhd'i. Ancak ardından bios üzerinden boot önceliği vermen gerekecek :/
Direk taksam çalışmazmı :D

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Direk takarsan çalışmaz. 1. Sata'daki HDD boot edilir. Bunun için Boot Menü'den Diğer HDD'yi seçmen gerekli veya Boot Sırasında öncelik vermen.

mciltrot34

International Rias Fanclup President
En iyi cevaplar
1
Harddisk kutun var ise usb olarak da takabilirsin :([DOUBLEPOST=1427488908,1427488827][/DOUBLEPOST]
O olmayan fazlalık kablo için değil miydi :( Aynı amd ekran kartına güç bağlamak gibi :(
Yok 2 tür farklı güç girişi var. Bilgisayarının desteğine bağlı olan bir durum.