elmascraft.nitrado.net /*\ MÜTHİŞ HAMMADDE/*\ 0 LAG /*\ SINIRSIZ SLOT /*\

Manga34TR

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş sen yalan sölemeyi çok seviyorsun galiba ben hala ss bekliyorum böyle bir şey olduysa serveri vermessem sana ş*r*fsizim.[DOUBLEPOST=1405082730,1405019705][/DOUBLEPOST]
Bukkit komutlarını kaldırmayı bi anlatsan yeniyim bu plugin işlerinde.[DOUBLEPOST=1405092670][/DOUBLEPOST]
Ayrıca serverde build allow falan yanlış çekilmesi mümkün değil 3 kere wgler silinip tekrar yapıldı bu yalana hiçbir oyuncumuz inanmaz.
Sizle Artık Uğraşmıcam Kendi Serverimde Münhasır Olacağım

S12o

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucu Gerçekten çok guzel soru eventleri parkur eventleri falan var hammadde build leri kotu ama server 10 uzerinden 8 alir pismanlik degil...

UtkuKcmn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Buildleri yavaş yavaş yapmaya çalışıyoruz.[DOUBLEPOST=1405326260,1405248946][/DOUBLEPOST]Yeni build resimleri eklendi.[DOUBLEPOST=1405374343][/DOUBLEPOST]Yarisma-> 50TL ve ElmasVIP ödüllü yarismamiz icin /warp yarisma

Lovegame

GameOfTurk
En iyi cevaplar
0
Asla tavsiye etmiyorum kalitesiz sunucuda oynamak isteyen gider tabii ki buyrun ;

S12o

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sen yazarken vardim admin interneti gitti sende firsat bildin acidim

Telefondan Gönderiyorum

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aynısını benim sunucuma da yapmışlardı kardeş. Bir özür bile dilemediler.
,/cc ** ,/ban (küfür) ** /banip Ayrılmaz üçlü bu durumlara karşı (cc chati temizler yazması kolay ben bile okuyamadan yazıyorum kimse göremiyor oyuncu kaybı 0)

VevoTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
,/cc ** ,/ban (küfür) ** /banip Ayrılmaz üçlü bu durumlara karşı (cc chati temizler yazması kolay ben bile okuyamadan yazıyorum kimse göremiyor oyuncu kaybı 0)
Aynısını bende yapıyorum :) Güzel eklentiler bunlar.

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bize gelen reklamlara karşılık reklam yapıyoruz. Sizide serverimize bekleriz.

Size diyecek bir söz bulamıyorum, yaptığınız davranışlara ve reklamlara karşın özür dilemek yerine kendinizi haklı çıkartıyorsunuz :) Diyecek bir şey bulamıyorum :) Ben sınırsız slot olamaz dedim hemen yalanınızı değiştirdiniz yok neymiş hesapta para varmış slot eklermişiz. Ama en başında öyle dememiştiniz. Ayrıca bende aynı açığı kullanarak baktım (Dinnerbone Server Status Tool) evet sunucu rezalet :)

UtkuKcmn

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Size diyecek bir söz bulamıyorum, yaptığınız davranışlara ve reklamlara karşın özür dilemek yerine kendinizi haklı çıkartıyorsunuz :) Diyecek bir şey bulamıyorum :) Ben sınırsız slot olamaz dedim hemen yalanınızı değiştirdiniz yok neymiş hesapta para varmış slot eklermişiz. Ama en başında öyle dememiştiniz. Ayrıca bende aynı açığı kullanarak baktım (Dinnerbone Server Status Tool) evet sunucu rezalet :)
iltifat olarak alıyorum çok iyi konuşmussun eline sağlık eyw[DOUBLEPOST=1405600797,1405597949][/DOUBLEPOST]
Eleştri kaldıramıorsunuz ve 'sanırım' multi hesapla konu ksaıyorsunuz.
Foruma şikayet et bakalım varmıymış öyle bir şey.