ELYSIUM.NETWORK COK YAKINDA SIZLERLE

Kaç Puan Verirsiniz ?

• 10/10

• 9/10

• 8/10

• 7/10

• 6/10

• 5/10

• 4/10

• 3/10

• 2/10

• 1/10

• 0/10

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
İsim alıntı! Yabancı bir sunucudan :)
Edit: http://minecraft-mp.com/server-s16904
Şuanda Türkiye'de olan yabancı isimli sunucuların ismini kullanan çok sunucu var bana İsimTescilini getirirseniz ismini değiştirim :)
Bu arada ismi özenmedik filmini çok seviyorduk ondan dolayı bu ismi kullanmaya karar verdik Türkçe anlamıda çok güzel (Cennet)
Türkiye'deki Çoğu Sunucu İsmin Souna TR Ekleyip Yeni İsim Çıkarmış Gibi Gösteriyor

Son düzenleme:

furkan445

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yasir ve ekibinden super bir calisma ornegi tebrik ederim başarilarinizin devamini dilerim :) sunucunuzda oynamak bir zevk oluvak

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
5-6 aydır açılacak sanırım. Bir hosting bulma çabası vs. vs. Neyse hayırlısı olsun , başarılar. Skypeden veya başka yerden söylemeye üşeniyorum. Beni herhangi bir etikette etiketlemessen veyahut skypeden silersen otomatik mesaj almak istemiyorum.

Einherjar

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucu bölümü kurallarını okursanız bu konunun açılmasında hiçbir sakınca olmadığını görürsünüz.

Sunucu güzele benziyor ancak sistemler kısıtlı gibi geldi bana. Eğer daha fazla sistem var ise hiç değilse birkaç tane daha ekleyebilirsiniz konuya. Sunucuya girip bakamadığım için heyecanlanıyorum, öğrenmek istiyorum ^^
Konuda anlatılanlar sadece ana sistemler sunucuya giriş yaptığınızda çok daha efsane sistemler görebileceksiniz [ BKZ : İçki Satın alma ]

OmgEfe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
tarih ver :D nolur server süper çünkü :(

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bugün olsun
hangi alımlar olacak