Zümrüt Emek 1.20.4 Türk Survival Sunucusu - IP: PLAY.PROJECTS.GG - GAIA [Anti Xray/Kanlı Ay/Mevsimler/Arkeoloji/Kuşatma/Turf/Kış Tüccarı/Unvanlar ve dahası!]

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Build 171:
>
Hesap yükseltmesi için #olaylar kanalına gönderilen bildirimde kimin hesap yükseltmesini aldığına dair bilgi gitmemesine neden olan bir hata düzeltildi.
> Hızlı ve Kazmalı etkinliği için #olaylar kanalına gönderilen bildirimde başlatan kişinin bilgisinin gitmemesine neden olan bir hata düzeltildi.
> Bazı oy ödüllerinin yüklenmemesine neden olan bir hata düzeltildi.
> /pay komutuyla sadece R$10 ve R$1M arasında para gönderilebilir.
> Şanslı Gün başlatılabilir etkinliği 1PR karşılığında Premium Mağazaya eklendi. Şanslı Gün etkinliği oyundaki herkese 10 dakikalık Şans etkisi verir. Bu etki altındayken oyuncular balıkçılıktan oyunun belirlediği daha iyi ganimetler elde edebilir.
> Kanlı Ay Başlatıcısı 1PR karşılığında Premium Mağazaya eklendi. Bu özellik bir sonraki gecenin Kanlı Ay olma olasılığını %100 yapar.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Build 172:
>
Şanslı Gün etkinliğini başlatırken başlatan kişiye 20dk Şans II etkisi vermesine neden olan bir hata düzeltildi.
> Artık /setname komutuyla hesap taşınırken eğer taşınılan hesapta Hesap Yükseltmesi ve özel rengi varsa hesabın özel rengi de yeni isime taşınıyor.
> Artık /setname komutuyla hesap taşınırken eğer taşınılan hesapta özel etiket varsa hesabın özel etiketi de yeni isime taşınıyor.
> BoatMove tespitinin su içerisindeki hareketleri tam olarak algılayamayıp yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> HitReach tespitinin yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> KillAura tespitinin yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Chorus Fruit yedikten sonra Movements tespitinin bazen yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> NoFall tespitinin yarı saydam bloklara düşüşlerde yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Hızlıca blok kırarken MorePackets tespitinin bazen yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Koşarken bazen MorePackets tespitinin yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Yayla kendinize vurunca Speed tespitinin yanlış çalışmasına neden olan bir hata düzeltildi.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Build 173:
>
Kanlı Ay Başlatıcısının kanlı ay başlatması yerine Şanslı Gün etkinliğini çalıştırmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Ölüm mesajları artık sadece Türkçe dilinde gözüküyor.
> Kafanıza isabet eden oklar kask seviyenize göre artık ek hasar vermiyorlar.
> Market işlemlerinden krallık kasasına giden para %2 arttırıldı.

HuysuzSoloTurko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bir zamanlar sunucu'nun lagların'dan dolayı ve çok zorlayıcı survival olduğu için 1 hafta bile dayanamaz dediğim sunucu şimdi aylardır dimdik kemik kadro ile ayakta helal olsun yapanlara ve emek veren oyuncularına. Gerçek survival server budur hiç kapanmamanız dileğimle başarılar.
Huysuz_UluTurk

11domdom13

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Build 173:
>
Kanlı Ay Başlatıcısının kanlı ay başlatması yerine Şanslı Gün etkinliğini çalıştırmasına neden olan bir hata düzeltildi.
> Ölüm mesajları artık sadece Türkçe dilinde gözüküyor.
> Kafanıza isabet eden oklar kask seviyenize göre artık ek hasar vermiyorlar.
> Market işlemlerinden krallık kasasına giden para %2 arttırıldı.

selamın aleyküm ben şimdi serverinize girdim ve öylesine nickimi Merhabalaraq yaptm amacım küfür falan degildi eglenceli bir nick diye yaptım küfürde etmiyorum servere girdim selam verdim ve bi yetkili bana ? diye cevap verdi selamıma bile aleyküm selam demeden banladı ben şimdi nickimi degiştirdim kaydoluyorum 1 hesap ile kaydolabilirsiniz diyor şimdi ne yapayım ben sunucuya girdim 2 dakika oynayamadım.Lütfen banımı açarmısınız nickimi degiştireyim bari nickim MeRhABaLarAQ bu arada yasaklayan kişi luuksz

HuysuzSoloTurko

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
selamın aleyküm ben şimdi serverinize girdim ve öylesine nickimi Merhabalaraq yaptm amacım küfür falan degildi eglenceli bir nick diye yaptım küfürde etmiyorum servere girdim selam verdim ve bi yetkili bana ? diye cevap verdi selamıma bile aleyküm selam demeden banladı ben şimdi nickimi degiştirdim kaydoluyorum 1 hesap ile kaydolabilirsiniz diyor şimdi ne yapayım ben sunucuya girdim 2 dakika oynayamadım.Lütfen banımı açarmısınız nickimi degiştireyim bari nickim MeRhABaLarAQ bu arada yasaklayan kişi luuksz
Modeme reset atıp tekrar'dan kayıt olabilirsin :)

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Bir zamanlar sunucu'nun lagların'dan dolayı ve çok zorlayıcı survival olduğu için 1 hafta bile dayanamaz dediğim sunucu şimdi aylardır dimdik kemik kadro ile ayakta helal olsun yapanlara ve emek veren oyuncularına. Gerçek survival server budur hiç kapanmamanız dileğimle başarılar.
Huysuz_UluTurk
İlk vakitlerde uzun süre oynamış bir oyuncumuzdan bu şekilde bir yorum almak bizim için mutluluk verici, yorumun için teşekkürler.
Özel mesaj yoluyla arkadaşımızın sorununu çözdük. Bu tür sorunlar sitenin ya da discordun destek kısmından genellikle daha hızlı çözülür.

Exkaar

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
35
Kısacası survivalın en iyi sunucusu, kapanmaması dileğiyle başarılar ..

UncleBoe

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Şu zaman içinde vay canına dedirtecek sunuculardan biri oldu benim için. Minecraft Türkiye'de sizin gibi sunucu bulmak pek zor. İlgili yetkililer, düzenli/suyu çıkarılmamış pluginler ve sade/hoş bir build. Ekip her gün ayrı bir hatayı düzenlemek için yeni bir build çıkarmaya çalışıyor. Gerçekten kaliteli bir sunucu. 10 üzerinden 10 vermek işime gelmiyor fazla iyisiniz :). Başarılar dilerim.

ruddeTR

projects.gg
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Şu zaman içinde vay canına dedirtecek sunuculardan biri oldu benim için. Minecraft Türkiye'de sizin gibi sunucu bulmak pek zor. İlgili yetkililer, düzenli/suyu çıkarılmamış pluginler ve sade/hoş bir build. Ekip her gün ayrı bir hatayı düzenlemek için yeni bir build çıkarmaya çalışıyor. Gerçekten kaliteli bir sunucu. 10 üzerinden 10 vermek işime gelmiyor fazla iyisiniz :). Başarılar dilerim.
Yorumunuz için teşekkürler. :)

rin_

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
En iyisi, en kalitelisi. Sıkılırsınız, bırakırsınız ama dönüp dolaşıp geleceğiniz yer yine bu sunucudur. Yetkilileri çok güzel insanlar, ilgililer, sabırlılar... Sadece yetkililer için bile oynanır :) Başarılar.

emrekante

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zümrüt sunucu olmayı gerçekten hak eden bir sunucu emek var başarılar.

Rozenberg

Dovahkiin RPG
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
5 Kişi varken girip oynadığım sunucu. Başarılar :D