Emek Faction ,Lapis yoktur :D

Sistemler Nasıl

• Güzel

Kullanılan: 4 44.4%
  • Başarılı

Kullanılan: 1 11.1%
  • Mükemmel

Kullanılan: 0 0.0%
  • Eh İşte

Kullanılan: 4 44.4%

• Kullanılan toplam oy
    9

ShortPallMall

AtinaSaga.Com Türkiyenin ilk MMOSurvival sunucusu
En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Merhaba Arkadaşlar bildiğiniz üzere, Piyasadaki birçok faction opfaction forumda sürekli şikayet ediyosunuz Yabancı Ülkelerdeki factionlar daha güzel diye bende baya düşündüm @Pledix in yardımlarıyla Emek Bir Faction Hazırladım Warp Yoktur Metin2 tipi Efsun Sistemi Vardır Piyasada Sadece bizde var.
Boss düşünüyorum bu efsunlar bosstan düşmeli diye düşündüm tabii ki 100x100 bi alana birçok boss koyacağım sizce nasıl bi sistem olmalı bu ? Çünkü Bu Alanı yapar isem Herkes o alanda boss kesecektir Yani Farklı alanlarada yönlendirmem gerekiyor oyuncuları tarıma falan. Sizden Bu konuda yardım istiyorum nasıl olmalı diye Küçük bi tanıtım Videosu çektim, 4:24 dakikaya kadar Factionu tanıttım

Yorumlarınızı Bekliyorum

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
  • Güzel bir pet sistemi yapabilirsen iyi olur.O petlerin açlık durumu falanda olursa zaten direk tutacağını düşünüyorum.
  • Oyuncular için ne çok kolay ne de çok zor olmalı.Eğer zor olursa oyuncu sonradan üşenerek çıkıyor.(Yani millet koruma 4 zırhları giyip adam kesmemeli.
  • Ve en önemlisi galiba yetkili kadrosudur.Türkiye'de öyle sunucular açıldı ki sunucular çok güzeldi, lakin yetkili kadrosu yüzünden bir düşüşe uğruyorlardı.

Vasen

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kaliteli, inş tutar ama sanmıyorum. Türkiye'deki kitle böyle. Ve 7-70 yaş aralığındaki herkes tembel olduğu için de lapis olmazsa olmaz oluyor. Yapacak bir şey yok. :( O lapisi ilk kullanan sunucuyu bir bulsam varya :D

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ev falan yapayım der iken mevcut haritayı ağlatmışsın. O haritada oynamam açıkçası. Hiç gerçekçi değil, ayriyeten hangi köy veya o tür küçük bir yerleşim yeri %100 dümdüz? Daha geliştirilmiş yapılar, daha iyi bir terrarin isterdim açıkçası. Harika olan sunucunu rezil edebilecek 2 şey var. İlk olarak harita, ikinci olarak ise konu tasarımı.

Türkçeleştirmelerde sıkıntı var. Ayriyeten yazı renkleri aşırı uyumsuz. Özen gösterilmemiş, sade değil. Bunlara da dikkat etmelisin. Market'in de yazıları hiç iyi değil. Gördüğün gibi her şeye dikkat ediyorum. Yani her yerden puan kırılıyor teker teker.

Bu dediklerimi dikkate al...

BlazeNetwork

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ev falan yapayım der iken mevcut haritayı ağlatmışsın. O haritada oynamam açıkçası. Hiç gerçekçi değil, ayriyeten hangi köy veya o tür küçük bir yerleşim yeri %100 dümdüz? Daha geliştirilmiş yapılar, daha iyi bir terrarin isterdim açıkçası. Harika olan sunucunu rezil edebilecek 2 şey var. İlk olarak harita, ikinci olarak ise konu tasarımı.

Türkçeleştirmelerde sıkıntı var. Ayriyeten yazı renkleri aşırı uyumsuz. Özen gösterilmemiş, sade değil. Bunlara da dikkat etmelisin. Market'in de yazıları hiç iyi değil. Gördüğün gibi her şeye dikkat ediyorum. Yani her yerden puan kırılıyor teker teker.

Haklısın bu arkadaşı kesinlikle dikkate alın arkadaşlar işini iyi yapıyor :) <3 Admiraldus

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
  • Güzel bir pet sistemi yapabilirsen iyi olur.O petlerin açlık durumu falanda olursa zaten direk tutacağını düşünüyorum.
  • Oyuncular için ne çok kolay ne de çok zor olmalı.Eğer zor olursa oyuncu sonradan üşenerek çıkıyor.(Yani millet koruma 4 zırhları giyip adam kesmemeli.
  • Ve en önemlisi galiba yetkili kadrosudur.Türkiye'de öyle sunucular açıldı ki sunucular çok güzeldi, lakin yetkili kadrosu yüzünden bir düşüşe uğruyorlardı.
Yorumun için teşekkür ederim yetkili kadrosunu düşünmene bile gerek yok, kadromuz kusursuzdur brnden ayrı sadece ServetPro var yetkili olarak :)

GT-I9060 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali
Kaliteli, inş tutar ama sanmıyorum. Türkiye'deki kitle böyle. Ve 7-70 yaş aralığındaki herkes tembel olduğu için de lapis olmazsa olmaz oluyor. Yapacak bir şey yok. :( O lapisi ilk kullanan sunucuyu bir bulsam varya :D
Aynen ama tutacağını umuyorum emek sevenlerde var inşallah tutcak

ShortPallMall

En iyi cevaplar
2
Ruh hali

Yorumun için teşekkürler o evleri mmorpg için yapmıştık hoşuma gitti factiona koydum, sadece Spawn öyle geri kalan taraf normal dünya, bu factionu normal ana serverimin konusuna koyacağım dikkat edeceğim, renkleri ayarlamadım daha.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumun için teşekkürler o evleri mmorpg için yapmıştık hoşuma gitti factiona koydum, sadece Spawn öyle geri kalan taraf normal dünya, bu factionu normal ana serverimin konusuna koyacağım dikkat edeceğim, renkleri ayarlamadım daha.

"Terrarin Map Download" diye YouTube'da bir araştırma yap.