[EMEK SKYBLOCK] Play.RyzionMC.Xyz > 1.8 & 1.18 AÇILDIK

fearless6666

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sunucu çok güzel fakat teslimat harici görevler getirelebilir. Daha fazla stajyer alın Melisa55 i görüyorum para istedim attı blok istedim attı tek o vardı hem sorulara hem yardıma hepsini bi arada yapıyor tek olduğundan agresif tavırlar sergiliyor arada sonra msg den özür diliyor Allah var kitlenizde toxic aynı soruyu 40 defa soruyolar benim ablam vardı 4 ay önce kanserden vefat etti biraz da kız oyunculara önem veriyorum bayram vs bahane etmeyelim mobilden uygulamalar oluyor 1 saat girseler bile fayda neyse uzatmıcam ztn siz bu yazıyı görmiceksiniz

RyzionMC

play.ryzionmc.xyz
En iyi cevaplar
0
Merhaba Sunucu çok güzel fakat teslimat harici görevler getirelebilir. Daha fazla stajyer alın Melisa55 i görüyorum para istedim attı blok istedim attı tek o vardı hem sorulara hem yardıma hepsini bi arada yapıyor tek olduğundan agresif tavırlar sergiliyor arada sonra msg den özür diliyor Allah var kitlenizde toxic aynı soruyu 40 defa soruyolar benim ablam vardı 4 ay önce kanserden vefat etti biraz da kız oyunculara önem veriyorum bayram vs bahane etmeyelim mobilden uygulamalar oluyor 1 saat girseler bile fayda neyse uzatmıcam ztn siz bu yazıyı görmiceksiniz
Değerli yorumun için teşekkürler biz herkesin yorumunu görmekteyiz. Sunucu içerisindeki olan sorunları biliyoruz ve yetkili sorunlarını da biliyoruz onun için uğraşmaktayız iyi günler

RyzionMC

play.ryzionmc.xyz
En iyi cevaplar
0
Büyük güncelleme ile sunucuya daha çok eventler etkinlikler sistemler eklendi günceldir

MrTugberk2

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Mükemmel bir sunucu başarılarınızın devamını dilerim :)