Emeklerinin Boşa Gitmeyeceği Tek Sunucu, DaVinci Factions! 1.12.2 sürüm, 1.8 PvP sistemi, Para Ödüllü Turnuvalar, Günlük Eventler, Gelişen Eklentiler!

yunusreizzz

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aga dünyanın en kötü sunucusu desem o sunucuya hakaret olur.32 gb sunucu açmışın sen en iyisi onu bana ver ben açayımböyle bir kalitesizlik yok benim 12 yaşındaki kuzenim senden güzel sunucu açar. Başarısızlıklarının devamını dilerim.

hidocvel

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aga dünyanın en kötü sunucusu desem o sunucuya hakaret olur.32 gb sunucu açmışın sen en iyisi onu bana ver ben açayımböyle bir kalitesizlik yok benim 12 yaşındaki kuzenim senden güzel sunucu açar. Başarısızlıklarının devamını dilerim.
efsanesin reisde 32 gb die sizi yiyidour 32 gb ram acması imkansız bu yaşta :D

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
1. Yaptığınız Gif sunucuyla alakası bile yok. Rahatsız edicek hızda. Gerçekten.
2.Orman çöp.
3. Lapis hani direk böyle bi çözüm buldum boşverin duvarı demiş gibi. Ama hiç yoktan bir farkı olmuş doğrusu.
4.VIP hammadde yapmasaydınız daha iyidi.
5. Günlük event yeri geliştirilebilir.
7/10 Pluginler ve bazı mapıyla kurtarıyor. Ama belki gelecek beklenilebilir.
ben burda konu baltalama göremiyorum ? eleştiriye açıgım diyorsun adam eleştirmiş konu baltalama diyorsun gülünç durum

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Ufak bir tasarımla çok daha iyi olabilirdi, ancak sizde haklısınız bu kadar yazıyı nereye yazabilirsiniz ki? Bu kadar profosyonel olmanıza gerek yok bizede bırakın.

xCraweL

+ MC.CRAXYNW.COM +
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu geçrekten çok kötü.
Öncelikle 32G Ram diyorsun ben inanmıyorum fakat eğer geçrekten 32G Ram'in varsa böyle bir makinaya böyle bir sunucu hiç yakışmamış.
Konu tasarımı sistemler hepsi güncellenmeli.

Son düzenleme: