Emine bulut için ne düşünüyorsunuz

X

xYezen

Ziyaretçi
Gerçekten böyle insanlardan nefret ediyorum birşeyde yazamıyorum :(

Anceph

Ağaç Yumruklayıcı
Oyun Geliştirici
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Gerçekten bir insan elini sallayarak bir kafeye girip insan öldürüp çıkabiliyor ya şu halimize bakın üstüne kızının önünde ya kızının böyle bir şey olmaz ya

X

xYezen

Ziyaretçi
Kıza çok üzüldüm hatta ağladım - ağlayacaktım o derece annen gözünün önünde öldürülüyorya , herneyse 1 2 yıl yatıp çıkar

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bir şey dersem tutuklanırım diye korkuyorum. allah belasını versin

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
Kaç yıldır şunu anladık; Türk Ceza Kanunu günellenmeli ve Hakim sıfatındaki insanlar da sıfatının hakkını vererek uygun ve caydırıcı bir ceza vermeli. O öldürülen insanın değeri 1-2 yıl olmamalı. Bir insan öldürülüyorsa onu öldüren kişiye en az 10 yıl hapis cezası verilmeli. Ülkemizde maalesef birşeyler yanlış ve yıllardır düzeltilmemekte. Yazık.

X

xYezen

Ziyaretçi
Kaç yıldır şunu anladık; Türk Ceza Kanunu günellenmeli ve Hakim sıfatındaki insanlar da sıfatının hakkını vererek uygun ve caydırıcı bir ceza vermeli. O öldürülen insanın değeri 1-2 yıl olmamalı. Bir insan öldürülüyorsa onu öldüren kişiye en az 10 yıl hapis cezası verilmeli. Ülkemizde maalesef birşeyler yanlış ve yıllardır düzeltilmemekte. Yazık.
İdam sistemi gelse çok iyi olur aslında ama böyle demekte olmuyor kısasa kısas eski dönemlerdeki gibi ; Şöyle olmasını tercih ederim katil birini öldürdüyse ölecek kadar kötü olmalı ama ölmemeli acı çekmeli hapishanelerde böyle değil

Mugetsu42

Create a Different World
En iyi cevaplar
2
İdam sistemi gelse çok iyi olur aslında ama böyle demekte olmuyor kısasa kısas eski dönemlerdeki gibi ; Şöyle olmasını tercih ederim katil birini öldürdüyse ölecek kadar kötü olmalı ama ölmemeli acı çekmeli hapishanelerde böyle değil
İdam fazla olur, acı çekmek ise işkence yönetimidir ve hem ilkel hem günahtır. En uygunu uzun yıllar hapis bence. Cezasını o şekilde çekmeli.

RagnarsBlackRaven

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kendinizi o çocuğun yerine koyun, daha 8 yaşındasınız, anneniz kan içerisinde ve bıçak yaralarıyla "ölmek istemiyorum" diye bağırıyor.

Ancak bu şekilde anlanılabilir o acı.