İstek En iyi hile koruması ?

HzMablung

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.12.x
Merhaba forum gamer sakinleri.Ben sunucuma hile satın alacağım fakat maksimum hile koruması ypaması gerekiyor.AAC,spartan,matrix bunlardan hangisi en iyisi? Sizin önerinize de açığım.Fakat kesinlikle çoğu şeyi engellemesini istiyorum.Verdiğim paraya değsin.

BalonTR

Biz ayıya dayı demeyiz, Köprüyü yıkarız.
Forum Yöneticisi
En iyi cevaplar
162
Ruh hali
Merhaba @HzMablung,
Açıkçası hiç hile koruması almadım ama duyduğum kadarıyla Spartan daha iyi diye biliyorum ama tabii ki diğer forum üyelerinde fikirleri önemli.

HzMablung

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba @HzMablung,
Açıkçası hiç hile koruması almadım ama duyduğum kadarıyla Spartan daha iyi diye biliyorum ama tabii ki diğer forum üyelerinde fikirleri önemli.
Kendi clientimi yaratmak üzerine çalışıyorum şu an.Fakat çok uzun sürecek bu yüzden o zamana kadar hile koruması almam gerekiyor.

Mr_Obliviate

Play.BlokDunyasi.Net
En iyi cevaplar
18
Ruh hali
Spartan gayet iyi, bir keresinde lag kaynağını bulmaya çalışıyorduk ben de Spartan'ı devre dışı bırakmıştım. 10dk sonra adamın biri hile korumanız baya iyiymiş diye dalga geçti. Korumayı açmamdan 10 saniye sonra kicklendi ve bir daha açamadı ben de onunla dalga geçtim xd. En önemlisi Spartan'ın yapımcısı bizzat kendisi Discord'tan destek veriyor 1 senedir ne zaman yazsam en geç 30dk içerisinde cevap veriyor muazzam bir ilgi.

HzMablung

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Spartan gayet iyi, bir keresinde lag kaynağını bulmaya çalışıyorduk ben de Spartan'ı devre dışı bırakmıştım. 10dk sonra adamın biri hile korumanız baya iyiymiş diye dalga geçti. Korumayı açmamdan 10 saniye sonra kicklendi ve bir daha açamadı ben de onunla dalga geçtim xd. En önemlisi Spartan'ın yapımcısı bizzat kendisi Discord'tan destek veriyor 1 senedir ne zaman yazsam en geç 30dk içerisinde cevap veriyor muazzam bir ilgi.
Horizon kullanıyorum beğendim ben biraz test ettim de.Eğer yetersiz kalırsa alacağım.Çok teşekkürler ilginiz için

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Spartanın spigotmc sayfasında baritone'u engelleyebildiğine dair bir şey yazılmamış, bazen oyundan kickliyor baritone varken.
Ama matrix baritone kontrolleri yaptığını yazmış, yapımcılarına ulaşıp veya test server'ı varsa oradan baritone testi yapıp ona göre satın almalısın. (eğer survival açacaksan, oreobsfucator ve paperin antixrayı birşeye yaramıyor)

AnadoluHost

Anadoluhost.com.tr
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Spigotta çoğu antihilelerin orjinallerine sahibim. Hepsinin false-positiveleri var malesef. 1 sene önce server açmayı bıraktım ama o zamanlar en memnun olduğum Matrix'ti. Fastbreakte dahil çoğu hileyi engelliyordu. Tabi hile engellemek oyuncu bırakmadığından tavsiye etmem. NCP koy geç derim. :(