En İyi Korku Oyunu

Cullen

alt veit eg Odin
Emekli
En iyi cevaplar
18

En İyi Korku Oyunu
Herkese merhaba. Size en korkunç bulduğum korku oyununu anlatacağım. Sizi bilemem ama bence en iyi korku oyunlarından biri veya en iyi korku oyunu.

Oyun: Outlast

Size oyundan bahsedeyim
Outlast bir korku oyunudur aynı zamanda bir hayatta kalma oyunu.
Karakterimiz Miles Upshur bir gazetecidir ve oyunun geçtiği akıl hastanesindeki garip olaylar ile ilgili bir haber yapacaktır. Kamerasını alır ve hastaneye girer. Gerisi sizin.
Söylemeliyim ki gazeteci olmak zor iş!
Bu akıl hastanesi bir gazeteci için pek uygun bir yer değil. Oyun sırasında en az on kez şoka uğrayacağınızı düşünüyorum.
Miles sonuçta bir gazeteci, tehlike anında kendini ne kadar savunabilir? En mantıklısı saklanmak veya kaçmak. Asıl korkuyu ve gerilimi verende kaçma anları zaten.

Neden en iyi korku oyunu olduğunu düşündüm?

Korku oyunu dediğimiz insana gerçekten korku salmalı ve Outlast bu konuda gerçekten iyi. Sizi bilmem ama ekrana bakmakta zorlandığım oyunlardandır kendisi. Okuduğum bir haberde Outlastın kalp krizi nedeniyle ölümlere neden olduğu yazıyordu. İşte bu yüzden korku oyunu kategorisinde bulunmanın hakkını veren bir oyun.
Bu arada belirtmeliyim, her oyun gibi Outlastında sonu var ama sonunu görmek yürek ister.
Açıkcası ben o cesareti kendime bulamadım. Siz bitirdiniz mi?
Cesur arkadaşlarımız eğer Outlastın bahsettiğim gibi korkutucu olmadığını düşünüyorsa o sizin cesurluğunuz. Oyun gerçekten korkunç.

Uzun lafın kısası, gerilim ve korku meraklıları için Outlast bu duyguları dibine kadar yaşatacak bir oyun. Eğer siz de o kişilerdenseniz oynamanızı tavsiye ederim.

Bizimle Outlast oynarken korkup korkmadığınızı ve ne gibi komik anılar yaşadığınızı paylaşın. Oyun içi görüntülerinizide paylaşabilirsiniz.

Okuduğunuz için teşekkürler, iyi forumlar!

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Bence Five Night At Freddy's gibi Jumpscare'i bol olan oyunlar daha korkutucu.

Bir Kaç ruh hastasının peşimden koşması korkutucu gelmiyor bana.

NaikiTheDovah

Ender Dragon Trainer
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bence the forest gibi konusu guzel oyunlar daha guzel :lol:

DonsuzT

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu oynardım zamanında ama the forest daha güzel bana göre.​

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu oyunu oynardım zamanında ama the forest daha güzel bana göre.​
bence the forest gibi konusu guzel oyunlar daha guzel :lol:
Korku diyor gerilim demiyor. Bu arada mesaj atmak zorunda değilsiniz.

Freddy korku oyunu dünyasının qameqisidir.

Outlast ilk oyununda beni korkuttuğu kadar güldürmüştü de ama bir anket olsa "en iyi korku oyunları" adı altında Outlast'ın ilk sırada olacağından eminim. Aklımda bir soru var Outlast'ı nasıl oynadın ? Sıfır level steam hesabı, lütfen crack deme. :(

"Bir Kaç ruh hastasının peşimden koşması korkutucu gelmiyor bana" Dedin eheheh gece sen yatağında mışıl mışıl uyurken yatağının arkandan çıkıp sana sarılıp nasılsın şeker totolum diyeceğim ve sende kaçmaya başlayacaksın. ┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Korku diyor gerilim demiyor. Bu arada mesaj atmak zorunda değilsiniz.

Freddy korku oyunu dünyasının qameqisidir.

Outlast ilk oyununda beni korkuttuğu kadar güldürmüştü de ama bir anket olsa "en iyi korku oyunları" adı altında Outlast'ın ilk sırada olacağından eminim. Aklımda bir soru var Outlast'ı nasıl oynadın ? Sıfır level Steam hesabı, lütfen crack deme. :(

"Bir Kaç ruh hastasının peşimden koşması korkutucu gelmiyor bana" Dedin eheheh gece sen yatağında mışıl mışıl uyurken yatağının arkandan çıkıp sana sarılıp nasılsın şeker totolum diyeceğim ve sende kaçmaya başlayacaksın. ┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
Birden belirmesi korkunç tabi, fakat eline kazma alıp spor yapar gibi koşarsan evden çıkana kadar şehri turlarım. Arkamdaki görmediğim ve hissetmediğim şeyden niye korkayım.

Ayrıca outlast oynamadım, crackde değil.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
En Korkunç Korku Oyunu Okul
Okul Denen Bu Şeyin Oyun Olmasının Sebebi: Artık Bütün Herşeyi Oyun Olarak Görüyoruz..

Levelleri: 1-Okula Gidiyorsun Hiçbirşey Bilmeden Hocanın Söz İşkencesine Tutmasını bekliyorsun.
5- Hocalar daha sertleşiyor ve işkence her yerde oluyor, boss seviyesi sözleşme
9- hocalar boss seviyesini geçiyor ve +10 dayak puanı geliyor, boss seviyesi disiplin
12- kurtuluş kapısı geliyor ve sınavlara girmek yerine sınav sana giriyor! boss seviyesi okuldan atılma

EfeOyunda

EfeOyunda YouTube
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Outlast veya Amnesia kesintisiz net.

kreatif

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
En iyi korku oyunu değil, lütfen Resident Evil ile Silent Hill 'i kapıştırmaya devam edin, ancak;
Outlast korkuyla bekletme tekniğiyle gerilim dürtüsünü oldukça zeki bir yolla manipüle eden bir oyundur. Korku anından çok onu beklemekten korkarsınız (kanıtlandı). Hatta bu yüzden korku anını asla yaşamadığınız ama hep korkuyu beklediğiniz oyunlar veya çoğunlukla böyle olan oyunlar; gerilim oyunları çıkmıştır.

Outlast "gerilim" etiketine layık bir oyundur. (Bilgi : Bir oyun birden çok etiket alabilir.)

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Outlast niye herkese korkutucu geliyor lan. Oyunda sadece belirli bölgelerde düşman çıkıyor onun dışında elini kolunu sallaya sallaya babanın tarlası gibi geziyorsun zaten. Ben Amnesia'dan daha çok tırsmıştım.