En Iyi Minecraft Seed'lerinden Biri [gelin Bakın Beğenin]

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar yaşadığım ilin plaka kodunu yazıyım bakalım nası bir seed çıkacak dedim Minecraft'ın en iyi seedlerinden biri çıktı.Küçük bir ev 2 biom birden göl 6-7 küsür maden(daha fazla ama saymaya üşendim) Hatta bir madenin içinde lav şelalesi ve şelale karşı karşıya lav gölü falan var.Küçük evin yanında maden var evden atlasanız madene düşeceniz :D Neyse fazla uzatmadan resimlere ve seede geçelim. Seedi beğenenler konuyu da beğensinler lütfen :D
Seed:7 Minecraft sürüm:1.5.2 (umarım diğer sürümlerde de çalışıyordur.)
Resimler:
Göl ve 2 maden
2013-05-10_20.02.45.png

2 Biom
2013-05-10_20.02.51.png

Küçük ev ve dibindeki maden
2013-05-10_20.03.22.png

Lav şelalesi ve şalalenin olduğu maden(Lav şelalesi çıkmamış)
2013-05-10_20.03.45.png

Bir diğer madenin Şelalesi
2013-05-10_20.04.13.png

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende benzer bir seed bulmuştum.oyuna başlamak için iyi olabilir.hazır ev hazır maden :D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonuçta küçük ev mi evet :D

Tabi madenden bide çıkması var madenler çok dik çıkcam derken 64 tane taş toplar kıra kıra :D
kazmasızmı gircek bi merdiven yapıverir kendine. hem derinde olması iyi zahmetsizce elmas bile bulabilirsin.hem onlar bi sürü derin mağaraya çıkıyodur.bi süre kaynak sıkıntın olmaz[ama bi süre...]

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kazmasızmı gircek bi merdiven yapıverir kendine. hem derinde olması iyi zahmetsizce elmas bile bulabilirsin.hem onlar bi sürü derin mağaraya çıkıyodur.bi süre kaynak sıkıntın olmaz[ama bi süre...]
merdiven yaparsa tamam kısa sürer ama kaynaklar sınırsız değil ya ben olcam bide orda allahtan survival oynamıyom :D

al1mert

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
merdiven yaparsa tamam kısa sürer ama kaynaklar sınırsız değil ya ben olcam bide orda allahtan survival oynamıyom :D
merdiven derken...
tahta merdiven değil kazmayala kıra kıra insin aşağı çokmu zor?
heralde aşağı kurtarma ipi sallayıp öyle incek deil heralde.hatta 4 tane ip bulsun halat yapsın 1 tane oduna bağlasın asansör yapsın xD
herşeyi yanlış anlıyon.
sen lazdanda betersin :D

Marluck

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
merdiven derken...
tahta merdiven değil kazmayala kıra kıra insin aşağı çokmu zor?
heralde aşağı kurtarma ipi sallayıp öyle incek deil heralde.hatta 4 tane ip bulsun halat yapsın 1 tane oduna bağlasın asansör yapsın xD
herşeyi yanlış anlıyon.
sen lazdanda betersin :D
yaw merdiven yapsın girsin ne farkeder :D