En İyi Minecraft Üçlüleri || Mimar Takımları ||

Spayr

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam dostlar!
Ben Fatih ve bugün sizlere Minecraft'ta sevdiğim mimar takımlarını göstereceğim. Tüm takımları severim , ama
yapılarıyla olsun , samimileriyle olsun veya içimden gelerek olsun çok sevdiğim takımlar var. İşte sırada en sevdiğim
Minecraft mimar takımları

3 - OlymposBT
1529325421065.jpg

Samimiyetiyle , worldedit ve voxelsniper bilgileriyle insanları şaşırtmayı gerçekten biliyorlar. Çok sevdiğim bir
takımdır ve ayrıca Türk olduğu için de bir yeri var. Yapıları da güzel...
Bu yüzden bu takımı sevmekteyim.

2 - TeamLyrah

download.jpg

Bu takımımız , bir Fransız takımıdır. Yapıları benim oldukça ilgimi çekiyor. Çünkü çok büyük ve güzel yapılar yapıyorlar , ayrıca
Team Lyrah adında bir kanalları mevcut. Kanallarına bakarsanız ne kadar güzel yaptığınızı göreceksiniz. Evet 2. takımımız da TeamLyrah'tı.

1 - Team Ronin
1529325729671.jpg

Ve 1. olan takımımız , RoninBT
Takımı hoş kılan faktörler , samimiyetleri , mimari eserleri ve komik olmaları bence. Ben gerçekten çok seviyorum
ve işlerini severek , ciddiye alarak güzelce yapıyorlar. Takımdaki herkese başarılar dilerim ve tebrik ederim.

|||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

Evet arkadaşlar sıramız buydu. Bir dahaki Minecraft 3'lerinde görüşmek üzere
hoşçakalın!

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Arkadaşlar sizi çok seviyoruz ama 3. olan takımla Ronin'i aynı listeye almazsanız çok sevineceğim, işi gücü arak olan takımı gidin 1. yapın ama aynı listede yer almayalım lütfen...