En iyi uyku düzeni

fallenCrown

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Bence yaz aylarında gece 3-sabah 9 eğer kişi çok uyuyorsa sabah 6 öğlen 4-5'te olabilir. İlk seçenekte gün daha uzun geçiyor, ikincisi seçenekte ise saat sınırlaması olmayan bir iş yapıyorsanız o iş için zinde olmanız gereken saatleri kaçırmamış oluyorsunuz ve aynı zamanda sıcaktan da kaçmış oluyorsunuz.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
ben güneş doğduktan sonrasını, sabahı (güneş doğmadan önce aydınlanan vakitler hariç) hiç sevmiyorum, insanın içini daraltan bir atmosfer oluyor.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Benim şu an uyuma programım berbat. Saat 9-10 gibi nedense uyuya kalıyorum. Sabahın 5-6'sında ayağa dikilip uzun süre oyun oynuyorum. Uzun süredir böyle durum. Ama ne yazık ki değiştiremiyorum.

98SarıBücür98

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Benim şu an uyuma programım berbat. Saat 9-10 gibi nedense uyuya kalıyorum. Sabahın 5-6'sında ayağa dikilip uzun süre oyun oynuyorum. Uzun süredir böyle durum. Ama ne yazık ki değiştiremiyorum.
bende benzer durumdayım, öğlen uyuyup iftarda kalkıyorum kerahat vaktindede yattığım için çok afedersin bütün gün b*k gibi oluyorum.

Adragos

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Araştırmalara göre gece 12-2 arası vücut kendini uyurken yeniliyormuş. Senin uyku düzenin en sağlıklısı şuanda. Fakat sabah kalkıp akşama kadar oyun oynuyorsan en azından sana tavsiyelerim olarak bir hobi vesaire bul; mesela spora başla. Öğleni sporda geçirirsin ve bilgisayar başından kalkmış olursun. :)

Son düzenleme:

BurakDaVayne

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
En güzel uyku düzeni hiç uyumamaktır :D

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Araştırmalara göre gece 12-2 arası vücut kendini uyurken yeniliyormuş. Senin uyku düzenin en sağlıklısı şuanda. Fakat sabah kalkıp akşama kadar oyun oynuyorsan en azından sana tavsiyelerim olarak bir hobi vesaire bul, mesela spora başla. Öğleni sporda geçirirsin ve bilgisayar başından kalkmış olursun. :)
Hocam oruç bitsin spora başlayacağım. Şimdilik yapamam. Yoksa çok yoruluyorum, önceden denedim. Spor dışında daha farklı şeylere yönelmeyi düşünüyorum biraz da. Şu an oruç gerçekten adamı bitiriyor.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

İmrendiğim ama yapamadığım uyku planı.