En Kaliteli Batihost OpSkyblock Sunucusu!!! Alım Var

NightExE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Admin
  2. Moderator
  3. Rehber
  4. Youtuber
  5. Diğer
Sunucu IP Adresi
aynetwork.batihost.net
Sunucumuz +10 Kişi Gelir Hergun Kaliteli Bir Batihost sunucsu

XhtmlCCE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yeter artık şu craftrosi paketlerinden. Kurucular ın aşk meşk işlerine musallat ediyorlar Ve tehdit ediyorlar ve ban atıyorlar. Burda zamanımı harcamaktansa gider yeni şeyler öğrenmeye çalışırım . Bunun hıncıda çıkıcak merak etmeyin.Sizi gidi this abiler. Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

St4rm

Marangoz
En iyi cevaplar
0
En kalitelimi? :fp::D
Bedava paket kullanıyorsunuz. Sadece paketi atıyorsunuz bitiyor. Ban atmanıza, küfür etmenize, tehtid etmenize... Kınıyorum
Çok yazık çok.

Bu şekilde asla bir kalite yaratamazsınız kendi paketlerinizi kendiniz yapın yapamıyorsanız satın alın alamıyorsanız kaliteden bahsetmeyin.​

St4rm

Marangoz
En iyi cevaplar
0

ClassNetwork

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bedava paket kullanıyorsunuz. Sadece paketi atıyorsunuz bitiyor. Ban atmanıza, küfür etmenize, tehtid etmenize... Kınıyorum
Çok yazık çok.

Bu şekilde asla bir kalite yaratamazsınız kendi paketlerinizi kendiniz yapın yapamıyorsanız satın alın alamıyorsanız kaliteden bahsetmeyin.​
Kesinlikle katılıyorum. Hem üstteki ss atan üyeyede ban atmışsınız paketin alıntı halde ve eleştirince nedense sinirleniyorsunuz. Paketiniz alıntı olmasa bari derim iyi bir şey ama yok paralı bile değil.

NetworkBey

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok yazık çok.

Bende Katılıyorum, Her CraftRosi Paketi Olan Sunucu Kaliteli Oluyor Nasıl İşşe Artık.

XhtmlCCE

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Çok yazık çok.

Kesinlikle katılıyorum. Hem üstteki ss atan üyeyede ban atmışsınız paketin alıntı halde ve eleştirince nedense sinirleniyorsunuz. Paketiniz alıntı olmasa bari derim iyi bir şey ama yok paralı bile değil.
Haklısın ve Desteğin için teşekkürler