En Sevdiğim 4 Texture Pack'i Paylaşıyorum. 1.12.2 | Forum Gamer

Scrappers

Kömür Madencisi
Mesajlar
133
Beğeniler
111
Puanları
570
#1
Arkadaşlar, öncelikle Texture Pack'in ne olduğunu bilmeyenler bir önceki konuma gidip öğrenebilir. ( Gitmek için tıkla ) Bu Texture Pack'lerin arasında blokları düzleştiren ( Kılıçların, kazmaların vs. şeklini değiştirmiyor ) adı da FPS Block olan FPS'inizi arttıran texture packler var. Ben ise kendim buldugum ve Takip Etiğim Bir Kişiden 5 tanesini sizlere paylaşıcam. Eğer Hoşunuza giderse eğer idirebilirsiniz. Bi sıkıntı olursa konuya gelip "Güzel, yararlı konu" gibi cümleler yazsın ki daha çok görüp indirsin faydalansın. Ben indirip baktım gayet hoş güzel. Sizlerin de faydalanmasını istedim.


1. İndirmek için: Texture Pack İndir


SGDGCVB.png


CVBCVB.png
2. İndirmek için: Texture Pack İndirFHDFHFGH.png


SDGCVVCB.png
3. İndirmek için: Texture Pack İndir


cvbcvbcvb.png4. İndirmek için: Texture Pack İndir


cvbcvbncn.pngİnternette bu Farklı birçok Texture Pack var. Bunu sevmezseniz internette araştırıp başka bulabilirsiniz. Ayrıca bu texture pack in yanında Kılıç Kazma Yay gibi eşyaların şeklini felan değiştirmek için başka bir modda yükleyebilirsiniz ikisi ortak çalışabilir.
İYİ FORUMLAR.

 
Son düzenleme:

SwordOfGod

Kızıltaş Madencisi
Mesajlar
537
Beğeniler
149
Puanları
730
Ruh Hali
#2
aslında ben hd texture pack da da fps texture pack larda da aynı fps yi alıyorum bence fps texture pack hikayesi uydurma gibi geliyor :olgun::olgun:.
 

Dark1235a

YASAKLANDI
Mesajlar
48
Beğeniler
14
Puanları
40
Ruh Hali
#3
uydurma değil ama fps texture packları sahte yapıyorlar benim yaptığım texture pack 598 fps veriyor ama vermem benim pvp iyi olsun sonra naparım