En Sevdiğim 4 Texture Pack'i Paylaşıyorum. 1.12.2 | Forum Gamer

Scrappers

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar, öncelikle Texture Pack'in ne olduğunu bilmeyenler bir önceki konuma gidip öğrenebilir. ( Gitmek için tıkla ) Bu Texture Pack'lerin arasında blokları düzleştiren ( Kılıçların, kazmaların vs. şeklini değiştirmiyor ) adı da FPS Block olan FPS'inizi arttıran texture packler var. Ben ise kendim buldugum ve Takip Etiğim Bir Kişiden 5 tanesini sizlere paylaşıcam. Eğer Hoşunuza giderse eğer idirebilirsiniz. Bi sıkıntı olursa konuya gelip "Güzel, yararlı konu" gibi cümleler yazsın ki daha çok görüp indirsin faydalansın. Ben indirip baktım gayet hoş güzel. Sizlerin de faydalanmasını istedim.

1. İndirmek için: Texture Pack İndir

SGDGCVB.png

CVBCVB.png

2. İndirmek için: Texture Pack İndir

FHDFHFGH.png

SDGCVVCB.png

3. İndirmek için: Texture Pack İndir

cvbcvbcvb.png

4. İndirmek için: Texture Pack İndir

cvbcvbncn.png

İnternette bu Farklı birçok Texture Pack var. Bunu sevmezseniz internette araştırıp başka bulabilirsiniz. Ayrıca bu texture pack in yanında Kılıç Kazma Yay gibi eşyaların şeklini felan değiştirmek için başka bir modda yükleyebilirsiniz ikisi ortak çalışabilir.
İYİ FORUMLAR.

Son düzenleme:

LordOfTürk

Bööö!
Site İK Yöneticisi
En iyi cevaplar
83
Ruh hali
aslında ben hd texture pack da da fps texture pack larda da aynı fps yi alıyorum bence fps texture pack hikayesi uydurma gibi geliyor :olgun::olgun:.

Dark1235a

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
uydurma değil ama fps texture packları sahte yapıyorlar benim yaptığım texture pack 598 fps veriyor ama vermem benim pvp iyi olsun sonra naparım