En Sevdiğin Filmi Bizimle Paylaş

Ferdifalanfilan

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hepinize iyi akşamlar dilerim ForumGamerTR sakinleri bugün sizlerle hepimiz için ayrı bir yeri olan Filmleri konuşcaz. Kimi zaman güldürüp kimi zaman bizi ağlatan bu filmleri konu alarak konuşacağız ilk olarak ben başlıyorum.

Constantine

Bilim kurgu filmi olarak nitelendiriyorum hoş bir macerası var dini değerler bize göre çok farklı anlatılsa da sürükleyici bir alt yapısı olduğunu asla inkar edemem izlemenizi de tavsiye ederim.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşam Şifresi / Source Code

İlk uzun metrajı Moon ile tanınan yönetmen Duncan Jones'un yeni bilim-kurgu projesi 'Yaşam Şifresi', kendini devlet destekli gizli bir deneyde bulan askerin heyecan dolu macerasını anlatıyor.

Hızlı trende uyanan ve burada nasıl bulunduğuna dair hiçbir fikri olmayan Yüzbaşı Colter Stevens (Jake Gyllenhaal), karşısında Christina (Michelle Monaghan) adlı kendisinin tanımadığı birini bulur. Kadının hareketlerinden Colter'ı tanıdığı anlaşılır. Ne olup bittiğini anlamaya çalışan Colter, tuvalette kendine sığınacak yer ararken aynada kendi yerine başkasının yüzünü görmesiyle şok olur. Cüzdanında da bir sınıf öğretmeni olan Sean Fentress'ın kimliği bulunuyordur.

Bu sırada aniden trende büyük bir patlama yaşanır. Hemen ardından Colter kendini yüksek teknolojili bir yerde bulur ve uniformalılardan Goodwin (Vera Farmiga) ona bilmesi gereken her şeyi anlatır. Colter Chicago'da bir treni bombayla havaya uçuran ve daha onlarcısını da öldürmeyi planlayan bombacının kimliğini tarif edebilmek için çok gizli bir göreve atanmıştır. 'Yaşam şifresi' adı verilen bu görev sayesinde Colter paralel bir evrende yolcu Sean'ın yerine geçebilmektedir. Trene her dönüşünde Colter'ın bombacının kimliğini üslerine bildirmesi için sadece sekiz dakikası vardır. Her seferinde yeni bilgiler edinse de avı onu atlatmayı başarır. Daha fazla delil buldukça, bu ölümcül faciayı önleyebileceğine daha çok inanır, elbette zaman onun önüne geçmezse.

Film çok sürükleyiciydi. Filmin yarısında finalde neler olacağını anlamıştım ama yine de güzeldi.

MehmetChik

İnsan beklentisi kadar mutludur.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yaşam Şifresi / Source Code

İlk uzun metrajı Moon ile tanınan yönetmen Duncan Jones'un yeni bilim-kurgu projesi 'Yaşam Şifresi', kendini devlet destekli gizli bir deneyde bulan askerin heyecan dolu macerasını anlatıyor.

Hızlı trende uyanan ve burada nasıl bulunduğuna dair hiçbir fikri olmayan Yüzbaşı Colter Stevens (Jake Gyllenhaal), karşısında Christina (Michelle Monaghan) adlı kendisinin tanımadığı birini bulur. Kadının hareketlerinden Colter'ı tanıdığı anlaşılır. Ne olup bittiğini anlamaya çalışan Colter, tuvalette kendine sığınacak yer ararken aynada kendi yerine başkasının yüzünü görmesiyle şok olur. Cüzdanında da bir sınıf öğretmeni olan Sean Fentress'ın kimliği bulunuyordur.

Bu sırada aniden trende büyük bir patlama yaşanır. Hemen ardından Colter kendini yüksek teknolojili bir yerde bulur ve uniformalılardan Goodwin (Vera Farmiga) ona bilmesi gereken her şeyi anlatır. Colter Chicago'da bir treni bombayla havaya uçuran ve daha onlarcısını da öldürmeyi planlayan bombacının kimliğini tarif edebilmek için çok gizli bir göreve atanmıştır. 'Yaşam şifresi' adı verilen bu görev sayesinde Colter paralel bir evrende yolcu Sean'ın yerine geçebilmektedir. Trene her dönüşünde Colter'ın bombacının kimliğini üslerine bildirmesi için sadece sekiz dakikası vardır. Her seferinde yeni bilgiler edinse de avı onu atlatmayı başarır. Daha fazla delil buldukça, bu ölümcül faciayı önleyebileceğine daha çok inanır, elbette zaman onun önüne geçmezse.

Film çok sürükleyiciydi. Filmin yarısında finalde neler olacağını anlamıştım ama yine de güzeldi.
Çok hoşuma giden filmlerden birisi idi. Yorumlarına katılıyorum.

Önereceğim film/ler: Yarının sınırında (üsttekine benzer), Marvel Avengers serisi Aklımda geldikçe eklerim.

SudeGeldi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Interstellar (Yıldızlararası)

Spoiler vermeden kısaca konusunu anlatayım.
115078

Teknik bilgisi ve becerisi yüksek olan Cooper, geniş mısır tarlalarında çiftçilik yaparak geçinmektedir; amacı iki çocuğuna güvenli bir hayat sunmaktır. Onlarla yaşayan Büyükbaba Donald çocuklara göz kulak olurken, henüz 10 yaşındaki kızı Murph şaşırtıcı bir zekaya sahiptir. Geçmişte bıraktığı biliminsanı kariyerini özleyen Cooper'un karşısına bir gün beklenmedik bir teklif çıkar ve ailesinin, dahası insanlığın güvenliği için zorlu bir karar alması gerekir...

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Night of the day of the dawn of the son of the bride of the return of the revenge of the terror of the attack of the evil mutant alien flesh eating hellbound zombified living dead

Harika bir filmdir öneririm.

ZorinTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çok hoşuma giden filmlerden birisi idi. Yorumlarına katılıyorum.

Önereceğim film/ler: Yarının sınırında (üsttekine benzer), Marvel Avengers serisi Aklımda geldikçe eklerim.
Yarının Sınırında filmini bi' izleyemedim gitti. SÜREKLİ karşıma çıkıyor ama izlemeyi unutuyorum