En sevdiğiniz film?

ServetPro

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Herkes en sevdiği filmleri yazabilirmi
bu günler biraz boşum izlemek icin film arıyorum :)

Türü
Komedi/Aksiyon

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Tüm zamanlar içinde bir favorim yok ancak bu yıl şu ana kadar izlediğim en iyi film Guardians of the Galaxy Vol 2.

Onun dışında hala sinemalarda olan Wonder Woman güzel bir aksiyon filmi.

Ek olarak Komedi+Aksiyon kombinasyonu olarak Spider-Man Homecoming yılın en iyilerinden olacak gibi.

(Evet genellikle süper kahraman filmleri seviyorum)​

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
V for Vendetta
"Bu maskenin altında etten fazlası var, bu maskenin altında bir fikir var bay Creedy. Ve... Fikirlere kurşun işlemez!"
Aksiyon filmi ama V for Vendetta başta çizgi romandı bu filmde onun bozması olduğu için aksiyondan daha çok hikayeye dayalı

NathaNomel

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ex Machina 2015
V for Vendetta
"Bu maskenin altında etten fazlası var, bu maskenin altında bir fikir var bay Creedy. Ve... Fikirlere kurşun işlemez!"
Aksiyon filmi ama V for Vendetta başta çizgi romandı bu filmde onun bozması olduğu için aksiyondan daha çok hikayeye dayalı
Güzel filmdi ama şu maskeyi birinin suratında görünce sinirlerim bozuluyor benim şahsen

En sevdiğim film Ex Machina fazla bir söze gerek yok adamları iyi kandırıyor

Nasıl kandırdım ama ?
- Yapay zeka

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ex Machina 2015

Güzel filmdi ama şu maskeyi birinin suratında görünce sinirlerim bozuluyor benim şahsen

En sevdiğim film Ex Machina fazla bir söze gerek yok adamları iyi kandırıyor

Nasıl kandırdım ama ?
- Yapay zeka
O maskeyi(Guy Fawkes maskesi) başta İncicilerin siyasi görüşü V (VFVendettadaki ana karakter) ile aynı olduğu için (bkz:V'nin siyasi görüşü) anonimliğin ve görüşün simgesi olarak takıyorlardı İnci Sözlükte alımlar çok nadir yapılırdı sonra birden açılınca farklı görüştekiler İnci Sözlüğe kayıt olunca Guy Fawkes maskesi İnci Sözlüğün maskotu haline geldi ve 9 yaşındaki maskesi kafasından büyük çocuk bile İncicilere özenip takıyor artık.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kardeşim şöyle tam bir ağız tadında aksiyon filmi istiyorsan Hard Boiled izle.
Çin içinde geçen bir polisiye filmidir. Ana karakterimiz bir operasyonda arkadaşını kaybeder ve bunun üzerine soruşturma yaparak arkadaşının intikamını almaya çalışır. İş silah kaçakcılığı yapanlara kadar ilerler. E hal böyle olunca aksiyonunda dibine vurulur. Daha önce hiçbir filmde görmediğin aksiyon sahnelerine sahip bir film.

Filmde aklımda anı edinmiş olan ana karakterin klarnet çaldığı benim için bir başkadır, onuda buraya bırakmak istiyorum.

HestiaKnife

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-Astroboy
-Köfte Yağmuru
-Ejderhanı Nasıl Eğitirsin?
-Koe no Katachi

CowboyBebopTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bad Boys 2
Hangover 1-2
Grown Ups 1-2
Thunderstruck
Friday
Bay Evet
Mr.Bean Tatilde (fazla diyalog geçmiyor ve yabancı dil kullanılabiliyor)

Gloin

''Far Over The Misty Mountains Cold...''
En iyi cevaplar
0
Sana Fast and Furious serisini tavsiye ediyorum.

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Genellikle bilim kurgu filmlerini tercih ederim. Bunun yanı sıra "Umudunu Kaybetme" adında bir filmi de sizlere öneriyorum. Dün ikinci kez izledim ve beni tekrar etkiledi.

( Chris Garden'in işe kabul olduktan sonraki tepkisi. )

SarıBücürIsBack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Genellikle bilim kurgu filmlerini tercih ederim. Bunun yanı sıra "Umudunu Kaybetme" adında bir filmi de sizlere öneriyorum. Dün ikinci kez izledim ve beni tekrar etkiledi.

( Chris Garden'in işe kabul olduktan sonraki tepkisi. )
O nasıl bir tepkidir la sanki "tamam, öyle olsun" der gibi insan böyle bir sevinir çığlık atar bu adamın hiç mi duyguları yok :D

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0