En Ucuza Her Şeyi Değişen Minecraft Premium Hesap! - %100 Güvenilir!

kreatif

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bildiğiniz Gerçeklerin Bilmediğiniz Anlatımı
Devasa Güncelleme 5 saat sürdü ve neredeyse her yer değişti.

Bu Konuya Ne Oldu
Daha önceden buna benzeyen bir yazı açtım. Daha sonra bazı yerleri eksik veya yanlış anlattığımı, ve konu tasarımının da daha iyi olabileceğini fark ettim. Yeni bilgiler verdim. Yanlışlarımı düzelttim. Sadeleştirdim. Konunun amacının bizim tarafımızı sevindirmek değil karşı tarafı bizim tarafa geçirmek olduğunu daha çok düşündüm ki bu bazı yerleri baştan yazmama sebep oldu. Yeni başlıklar açtım. Bazı başlıkları sıfırdan yazdım. Bazı başlıkları tamamen sildim. Yerleri değiştirdim. Eklemeler yaptım. Artık göndermeleri anlamamak serbest. Kitaplara veya olaylara göndermeler sadece konunun çerezi oldu. Dediğim gibi, bu başlığa ve bu girişime yakışır bir konu olmalıydı. Ve bence iyi oldu. Bizim tarafa yönelik ayrı bir konu açmayı düşünüyorum, ayrı.
Bu yazıyı okuyanın düşüncelerini değiştirmek istiyorum. Aynı zamanda bizim taraf için ek bilgiler mevcut. Belki gün gelir işinize yarar. İyi okumalar.

İçerik şahsıma aittir ve tüm hakları saklıdır.

En Ucuza Minecraft Premium Hesap Güvenilir - Tek Resmi Satıcı - Minecraft.NET

Hesap Oluşturma Gibi Bir Yetkileri Yok!
Aslında Minecraft.NET ve Mojang.COM hariç hiçbir site Minecraft hesabı oluşturamaz. Minecraft.NET'te birilerinin oluşturduğu hesapları çalıp Plati'ye atıyorlar, daha sonra satıcılara, satıcılar da güzel temalarla size satıyorlar. Sonra hesabın gerçek sahibi hesabını kurtarıyor. Veya hesabın çalıntı olduğu anlaşılıp siliniyor. Ve siz öyle kalakalıyorsunuz. Onlar yeni bir hesap oluşturamazlar, sadece Minecraft.Net'ten alınan hesapları satarlar!

Yeni bir hesap oluşturamazlar. Bu imkansızdır. Aksini iddia eden yalancıdır.

Sitelerin Aslında Hepsi Komisyoncu! & Neden Ucuz
Hesapları çalanlar yakalanmamak için ucuza satıyorlar. Zaten zarar yok.
Aynı zamanda şu anda gördüğünüz AdexPre ErcanPre vs. tüm premium siteleri aracıdır. Plati'de 10 kuruşa alıp burada 10 liraya satarlar.
Bir YouTuber desteğiyle ve Elmas Paket vs. gibi yalanlarla yaparlar.

MC.Net Harici Aldığınız Hesaplar Uyarısız Silinir!
Minecraft hesabının silinmesi için dört nedenden biri Minecraft.NET dışı hesap almaktır.
Eğer hesabınızı Minecraft.NET'ten almadığınız fark edilirse hesabınız sessiz sedasız uyarısız silinir. Sanki hiç var olmamış gibi. Puf.

Aynı zamanda destek alamayacaksınız. Ve destek almak istediğinizde hesabınız silinecek!
Hesabınız başka yerden aldıysanız silinir denir zaten ama yardım sayfasında destek alamazsınız denir.
Bu söylenmez. Charrigton eskici derler size. :D

Çok Pahalı
Evet, doğrudur, fiyat pahalı. Euro yükseliyor çünkü. Türk Lirası değer kaybediyor, bir de 4 Euro'luk zam yaptılar birkaç yıl önce. Ama bir hesap ile bütün her şeye erişebiliyorsunuz, Tüm Client'lere, sitelere, launcher'lara, bir de ömür boyu, tek bir ücret ile. Sınırsız eşya, sınırsız süre, sınırsız Minecraft Dünyası erişimi, her şey dahil! Minecraft yaratıcılık tabanlı bir oyun, o yüzden oyunda bir eşya, mod, sunucu sayısı yok. Herkesin kendi Online Mod'unu oluşturabildiği eser oyunlardan. Tek bir ücret ile her şeye sahipsiniz. Bir şeyleri craft, enchant etmek için ek para yok, Minecraft'ın sloganıdır bu: Sınır yok! Gerçekten yok, her şey dahil otellerde bire sınırsızın bir sınırı var, ama bunda yok, o yüzden pahalı, çünkü her şey bedava!

Aynı zamanda 10 liraya işe yaramaz hesap alıp sonra hesabın silinmesinden iyi midir?
Bir de bu en iyi ihtimal.

E-Posta Değiştirilse Bile Gerçek Sahibi Kurtarabilir
Hesabınızı bilgisayarın Serial adresinden kurtarabiliyorsunuz. Yani e-postayı siz değiştirseniz dahi hala o kişi geri alabiliyor.
Evet. Doğru duydun.

Toptan Satış Diye Bir Şey Yok!
Aynı zamanda toptancı mantığı diye bir şey yoktur. Kaşık değil bu, lisans. Bu template temanın içinde yazan bir yalandır. Bu sizi kandırmak içindir. Minecraft.NET'ten başka hiçbir yer hesap oluşturamaz.Yeni hesap oluşturma yetkisi sadece Minecraft.NET'indir. Aynı zamanda hesabınız çalınırsa bir yere şikayet edemezsiniz çünkü zaten çalıntı hesap kullanıyorlar! Şahsen ben Minecraft.NET'te toptan alma diye bir seçenek görmedim. Hesap başına sadece "1" Minecraft alabilirsiniz. Başka hesaplara başka Minecraft'lar almak için Gift Code yöntemi var. Toptan alımda indirim olamaz, çünkü toptan alım diye bir şey yok! Birer birer hesap aktifleştirme kodu alabiliyorsunuz. Sitelerde de de anlaşılan Gift Code değil, etkinleştirilmiş hesap veriliyor.

Evrendeki Tek Satıcı! Hesap Oluşturabilecek Tek Site!

Mojang.COM'da "Where Can I Buy Minecraft" yani nereden Minecraft alabilirim makalesinde şu yazıyor: MinecraftEdu is the only non-Mojang website that is authorized to sell copies of Minecraft. Yani; MinecraftEdu, Mojang'sız Minecraft'ın kopyalarını satmaya yetkili olan tek Mojang web sitesidir. Ki MinecraftEdu'da zaten MinecraftNet ile birleşti. Kendiniz bakın : https://help.mojang.com/customer/en/portal/articles/325947-where-can-i-buy-minecraft-?b_id=5408

Sana Uygun Şekilde Biriktir
Para biriktirin, her gün 1TL biriktirseniz, yaklaşık 115 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 2TL biriktirseniz, yaklaşık 57 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 3TL biriktirseniz, yaklaşık 38 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 4TL biriktirseniz, yaklaşık 28 güne hesabınız hazır!
Para biriktirin, her gün 5TL biriktirseniz, yaklaşık 23 güne hesabınız hazır!

Biriktirin ve alın!

YouTube Kanallarına Güvenmeyin! Size İhanet Ettiler! Yalan Söylediler!
YouTube kanallarını kullanıyorlar. Çünkü hayranları var, kendileri kefil oluyorum diyerek insanları bu tuzağa çekiyor. Bu ünlü YouTuber'lar da bu işten aslan payını kendine alıyor tabii. Çok güvendiğiniz o kanallar, sizi kandırıyorlar. Popüler kültür sizin bir insanın fanı olmanızı ve başınızın üstünde yer etmesini sağlıyor. Ayrıca siteleri onlar tasarlamıyor, onların isimlerini kullanarak yüzünü görmediğiniz kişilerden alıyorsunuz. En fazla Leman ile Leman Kültür kadar alakalı olabilirler.

Bir YouTube Kanalıysan Bu Sitelere Sponsor Olma!
Bu verebileceğiniz en yanlış karardır. Kesinlikle bu tür sitelere sponsor olunmamalıdır veya bir premium sitesi açılmamalıdır.
Böyle bir sitenizin olması illegaldir ve kul hakkına giriyorsunuz demektir. İzleyicilerinizi aptal gibi görüyor ve kandırıyorsunuz demektir.
Bu yapabileceğiniz en kötü hatadır.

Hep Başkasının Kocası Ölür Derler!
Sizin de başınıza gelebilir, ki gelecek de. Pete evet sen de!
Eninde sonunda mağdur olacaksınız bunu da unutmayın!
Sakın MC.NET dışı hesap almayın. Alacaksanız oradan alın.
Sonra bana teşekkür edersiniz. Bir tane MC.NET hesabı aldınız mı, sonradan satın alım gerekmeyecek.
Yani eşyaları da satın almanız falan gerekmeyecek. Her şey serbest.

Ekler!
Kuyumcu ile pazar gibi düşün, bunların elindeki mallar çalıntı, çürüyecek bir süre sonra, sponsorlar ile bağırıp duruyorlar, ses çıkarmaya çalışıyorlar, Minecraft.NET ise kuyumcu, altın değerinde hesap satıyorlar. Ve değil bu devir, tüm devirlerde değerli. Bir cami yıkılırsa yenisi yapılsın diye altına altın atarlar, çünkü para eskir, tarihi geçer, ama altın her zaman değerli kalır.

Teşekkürler
ByCakr'a ben konuyu yazarken Adex 'i baklavadan uzak tuttuğu için teşekkürler.
Kovalski 'ye biriktir al kısmında işlemlerin hatalı olduğunu belirttiği için teşekkürler.
RealyRevenge ve Atomy'e desteği için teşekkürler.
Reinhard 'a toparlanmamı sağladığı için teşekkürler.
Bolonezella ve bilektuğrul var olun.
Aynı zamanda özel rütbe ismi alabiliyoruz diye eklerle coşturmadığınız için teşekkürler gardi bey.
Buradan oraya şuradan teşekkürler.
Adaşım sana da.
Unutmayın, kolay peynir sadece fare kapanlarında bulunur!

İyi Günler, Elmasınız Bol Olsun:şapka:

TReaperTR

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hocam başlığı okuyunca o güvenilmez dediğin sitelerden birini vericeksin sandım ne yapıyorsunuz :D

Balsamic35

Kızıltaş Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Minecraftı 2011-12 de almıştım. O zaman yaklaşık 40 lira civarı bir para (20 dolar) ödediğimi hatırlıyorum. Şimdi kur farkından dolayı oyun 100 lirayı geçmiş.

Pledix

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben Azerbaycan'daki bir arkadaşımdan 10 nitrado kredisine satın almıştım 3 yıl falan oldu, her şeyi değişiyor ve hala kullanabiliyorum.