end portalı yardım

Erdikadir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler geçenki konumda 3 tane strong hold bulmuştum üçündede portal var ve her portalda 2 göz takılı . ben endermanı fazla bulamıyom . bu yüzden tüm portaldaki gözleri birleştirmek istedim ama ender gözleri çıkmıyor ne yapabilirim nasıl çıkabilir yardım edermisiniz

adenzu54

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çıkaramazsın, gidip enderman avla.

acrossfire

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
zor moda al oyunu daha çok enderman çıkar
toplamaya üşeniyosan ''gamemode 1''

Erdikadir

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zaten oyunu hardda oynuyom geceleyin ormana falan çıkıyom adrenalin oluyor . 1000 blok ötede köy var üşenmedim 1000 blokluk tren yolu yaptım . her şey var şu an ülkemde ztn mushroom adasında yaşıyorum yanımda jungle var 500 blok ötemde stronghold endportalı var . otomatik 3 katlı tarlam var . kakao fabrikam var. İskelet , cave spider , blaze farmına başladım hiç gamemode almadım cheat kapalı zaten . Youtube kanalım var Oker Gaming abone olabilirsiniz. Dünyamın tanıtımını yapıcam . Sizlere herşeyinn kısayolunu göstercem minecraftta. Farmları falan kanalıma abone olursanız sevinirim. Teşekkürler.

kaptan123

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
zaten oyunu hardda oynuyom geceleyin ormana falan çıkıyom adrenalin oluyor . 1000 blok ötede köy var üşenmedim 1000 blokluk tren yolu yaptım . her şey var şu an ülkemde ztn mushroom adasında yaşıyorum yanımda jungle var 500 blok ötemde stronghold endportalı var . otomatik 3 katlı tarlam var . kakao fabrikam var. İskelet , cave spider , blaze farmına başladım hiç gamemode almadım cheat kapalı zaten . Youtube kanalım var Oker Gaming abone olabilirsiniz. Dünyamın tanıtımını yapıcam . Sizlere herşeyinn kısayolunu göstercem minecraftta. Farmları falan kanalıma abone olursanız sevinirim. Teşekkürler.
bu yorumu okudum ve aklıma tek gelen issizlik oldu:yıkıl:
maşallah iyi emek sarfetmissin enderman kesmek için büyük düzlükleri öneririm