Ender Chest (Ender Sandık)1.3.1

batuhan1161

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar Bilmeyenler için Ender Chest (Ender Sandık)ın yapılışı gösteriyorum.Not:Bunu paylaşan oldumu bilmiyorum paylaştılarsa beni uyarın.
ender sandık.png

Aquality

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tam olarak neye yarıyor anlayamadım.

batuhan1161

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ender chest içine koyduğun bir nesneyi aynı sandıktan başka bir yere koyduğunda oraya ışınlıyor

Aquality

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Peki multiplayer swde bir ender chest'e koyduğumuz bir şey başkasının ender chestinde görünür mü?

The Crafter

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Multiplayer'da denedim ve cevaplıyorum :)
ender chestin size ait olmasına gerek yok. başka birinin ender chestine toprak koyarsak istediğiniz bütün ender chestlerden toprağınızı alabiliriz ve sadece siz alabilirsiniz.yani 10 tane ender chesti sıraya dizin, istediğinizden alabilirsiniz. ender chestin size ait olmasına gerek yok

The Crafter

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim, adam dioki multiplayer da başkasının ender chestine gider mi dio onu cevapladım

Deadliest

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güzel bi özellik tip olarak bide enderman gibi parıltı çıkıyo azıcık ışık sağlıyo

Orkun67

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Multiplayer'da denedim ve cevaplıyorum :)
ender chestin size ait olmasına gerek yok. başka birinin ender chestine toprak koyarsak istediğiniz bütün ender chestlerden toprağınızı alabiliriz ve sadece siz alabilirsiniz.yani 10 tane ender chesti sıraya dizin, istediğinizden alabilirsiniz. ender chestin size ait olmasına gerek yok
Çok sağol bende serverdeydim 3 elmasım var nereye koyacağım bilemediydim :D

The Crafter

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Çok sağol bende serverdeydim 3 elmasım var nereye koyacağım bilemediydim :D
Önemli değil. :)

+++Oyuncular önemli olan itemları normal private'lı sandıklara koyuyorlar ve bazen nasıl oluyorsa chestler açılmıyor diyorlar, kırdırıyorlar. Önemli itemlarınızı ender chestlere koyun. Hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

berkeps3

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve ayrıca TNT dayanıklı. Yani yanına 5 tnt koyun ateşleyin patlamıyor