EnderFire Network - Yetkili Alımları - enderfire.net

Emirinnr

eretnaturk.com emir.kim
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Alınacak Yetkililer
  1. Moderator
  2. Mimar
  3. Rehber
  4. Diğer
Sunucu IP Adresi
mc.enderfire.net
EnderFire Minecraft Sunucusu - Yetkili Alımları

Hepinize merhaba arkadaşlar, gelişmekte olan EnderFire Minecraft sunucusunun yeni ekip arkadaşlarına ihtiyacı var. Eğer siz de kendinize güveniyorsanız ve yeterli şartları karşılıyorsanız başvurup şansınızı deneyebilirsiniz! Herkese bol şans!

Departmanlar
  • Rehber Ekibi: Oyundaki oyunculara rehberlik eden ekiptir.
  • Destek Ekibi: Discord ve internet sitesi üzerinden talepleri cevaplayıp gerekli işlemleri uygulayan ekiptir.
  • Moderatör Ekibi: Oyun yönetimini sağlayan, moderasyon yetkisi olan ve oyunculara rehberlik eden ekiptir.
  • Mimar Ekibi: Gerekli mimarileri yapan ekiptir.

Rehber Ekibi
  • Boşluklar: OP Skyblock, OP Factions, The Pit, Survival, Tek Blok
  • Şartlar: 14 yaş üstü olmak, Oyuna hakim olmak, Komutlara hakim olmak, Sabırlı olmak, Saygılı olmak
Destek Ekibi
  • Boşluklar: Discord Destek, Website Destek
  • Şartlar: 15 yaş üstü olmak, Oyunların tekniğini bilmek, Türkçeyi güzel konuşmak, Sabırlı olmak, Saygılı olmak
Moderatör Ekibi
  • Boşluklar: Skyblock ve Türevleri[Skyblock, OP Skyblock, Tek Blok], Diğer Türler[OP Factions, Survival, The Pit]
  • Şartlar: 16 yaş üstü olmak, Oyuna hakim olmak, Komutlara hakim olmak, Karar beceresine sahip olmak, Yönetim becerisine sahip olmak, Sabırlı olmak, Saygılı olmak

fari

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Başvurumu yaptım umarım seçilirim:1:

UnusedMRX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Merhaba başvurumu yaptım. Ayrıca benim hakkımda daha fazla bilgi sahibi olmak için hesabımın durumundaki linke gidebilirsiniz.