Enteresan Bir Mod

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Evet Sevgili Mod Severler,
Bildiğiniz üzere en son modumuz olan adventure backpack modundan sonra yeni modumuz olan
Janpoizz's Crafting Mod adındaki modumuza göz atacağız.

Mod Hakkında Kısa Bilgi
Modumuz oyuna yapılışı olmayan eşyaların yapılış şekillerini ekler.Şimdi soracaksınız ne gibi?Örneğin at zırhları,çim bloğu,elmas cevheri,yosunlu taş tuğla,eyer gibi birçok eşyanın yapımını ekler.Lafı ağzımızda gevelemeden hemen eşyalara geçelim.

• Eyer
Eğer sizde benim gibi "Of eyeri nereden bulacağım?" diyorsanız artık sırf kötü bir eyer için zindana inmenize gerek kalmayacak.İşte eyerin yapılışı:

• At Zırhları
Oyundaki atlarımızı koruyan bu zırhları artık bin bir zahmet ile girdiğimiz zindan ve nether kalelerinden çıkarma zorunluluğunuz kalmayacak.Evet,artık bu zırhları bile yapımı var.

• Çeşitli Blok ve Cevherler
Eminim ki hepiniz benim gibi toprağın çimen olmasını beklediniz yahut dekorasyon için cevher yapımına ihtiyaç duymuşsunuzdur.Artık gerekli materyaller ile bu bekleyişimiz ve arayışımız sona eriyor.Nasıl mı?Hemen görüntülere geçelim.

• Kafalar ve Çeşitli Materyaller
Kim evine iskelet kafası asmak istemez ki yahut kim enderman öldürmeden ender incisi almak istemez?
Evet,artık bu eşyalarında yapılışı modla eklenmekte.

Bugünde bir mod tanıtımının sonuna geldik.Bana yorumlarınızla konumu eleştiri yapmanız beni mutlu edecektir.Diğer tanıtımlara kadar sağlıcakla kalın.
İyi Forumlar!

YigitReisRUFG

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eskiden Hypixel Videoları İzliyordum Bunları Nasıl Yapıyorlar Diyordum Demek Böyle Yapıyorlarmış Tebrikler Güzel Tanıtım :)