Ephesia Network |1.8.X | Efsane Yetkililer | Sürekli Eventler | Girişde 5 Golem Spawneri |

EphesiaNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Sunucu Ismi : Ephesia Network
Version : 1.7 / 1.8
IP Adresimiz: Play.EphesiaNetwork.net
RAM : 4 GB (Geliştirilebilir)
Maximum Slot : 200 Kişi (Duruma göre değiştirilicektir.)
Lokasyon: Almanya
Website: www.ephesianetwork.net

CIMLENDIRICI SISTEMI
/warp koylutakas komudu ile gittiğiniz warpimizda soldan 2. köylümüzden 2 ephesia parasi ile 4 adet "cimlendirici" eşyamizi alabilirsiniz. Çimlendirici eşyamiz ile toprağa sağ tıkladığınızda çim olmaktadır.
,

KOYLU TAKAS SISTEMI
Çoğu sunucuda bulunan klasik köylü takas sistemidir.

HEDIYELER

Sunucumuzda aktif durduğunuz belirli sürelerde belirli miktarda ödül kazanırsınız. Nekadar uzun durursanız okadar fazla kazanırsınız.
Sürekli ve düzenli olarak ancak oyunun düzenini bozmayacak şekilde eventlerimiz düzenlenmektedir.

Donuşturucu Sistemi (Çok Yakinda) (Üzerinde Çalişiyoruz)
Köylü takas bölümümüzden 8 "ephesia parasi"na 1 çubuk aliyorsunuz adi renkli şekilde "Dönüştürücü"dür ve üzerinde nekadar kullanımı yazmaktadır. İlk aldığınızda 100 kullanimli almaktasiniz.
Peki bununla ne yapariz ?
Örnek verelim
Aldığınız dönüştürücüyü çalişma masasina koyup yanina mesela kırıktaş koyarsanız size taş verip koyduğunuz kadar kullanımı "Dönüştürücü" itemimizden silmektedir.

Ve çok daha fazla özellik yakında sizlerle ...

Dogac_NP - Server Sahibi / Pluginer / Skripter

SUNUCU RESIMLERI​

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Öncelikle başarılar. Sunucunun yapılarıyla ilgili sadece iki adet görsel var. Konunu biraz daha resimlendirirsen sunucuna daha fazla ziyaretçi alabilirsin.

xDarkBroos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben böyle güzel bir ortam güzel bir server görmedim özelikle rehber arkadaşıma ve tüm oyuncu arkadaşlarıma teşşekür ediyorum gelmenizi tavsiye ederim !!!:D:D:D

xDarkBroos

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Şu ana kadar bu sv için söylediklerimi geri alıp bunu forum gamer üyesi olarak forum gamer üyesi olan ephesia serverinin kurucusuna söylüyorum.1.Öncelikle Svde Haksızlık Var UltraVıp ve Vıpler Sv nin Baştan Kralı Olmuşlar...
2.Serverde Adaletsizlikten Başka hiçbir şey yok öncelikle sv yarımyamalak zenginler arkadaşları- yetkililer Rehber misali başta adakit var önüne gelen girip çıkıyor ve itemlerini dağıtıyor arkadaş
ları item isteyince bir şey yok fakirler yani arkadaşları istemeyince ban onlara
gelince 70 80 sp bize 5 sp nerden buldun adamlar Vıp Ultavıp ve bende bunun yüzünden serverden
ve sadece rehbere sadece şöyle bir soru sordum:
Rehber Sen bukadar spawneri 50 60 sp yi nerden buluyorsun dedim ve kurucuda ordan hemen
bunu sorgulamaya hakkın yok bende rehber bundan rahatsızmısın dedim daha cevabını yazmadan
HESABINIZ ENGELLENDİ...
Cevabını Aldım ilk başta server için düşüncelerim iyiydi lakin artık serveri batık bir savaş gemisi gibi düşünüyorum!!!
Yani Söylemeye Çalıştım Arkadaşlar Servere Girmenize Bile gerek yok server yarım yamalak üstüne boşuna emeğinizi harcamayın yazık günah şu server için emeğinize ben oynadım Pişman Oldum Sizde Pişman Olmayın!!!
KAMU SPOTU...

EphesiaNetwork

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şu ana kadar bu sv için söylediklerimi geri alıp bunu forum gamer üyesi olarak forum gamer üyesi olan ephesia serverinin kurucusuna söylüyorum.1.Öncelikle Svde Haksızlık Var UltraVıp ve Vıpler Sv nin Baştan Kralı Olmuşlar...
2.Serverde Adaletsizlikten Başka hiçbir şey yok öncelikle sv yarımyamalak zenginler arkadaşları- yetkililer Rehber misali başta adakit var önüne gelen girip çıkıyor ve itemlerini dağıtıyor arkadaş
ları item isteyince bir şey yok fakirler yani arkadaşları istemeyince ban onlara
gelince 70 80 sp bize 5 sp nerden buldun adamlar Vıp Ultavıp ve bende bunun yüzünden serverden
ve sadece rehbere sadece şöyle bir soru sordum:
Rehber Sen bukadar spawneri 50 60 sp yi nerden buluyorsun dedim ve kurucuda ordan hemen
bunu sorgulamaya hakkın yok bende rehber bundan rahatsızmısın dedim daha cevabını yazmadan
HESABINIZ ENGELLENDİ...
Cevabını Aldım ilk başta server için düşüncelerim iyiydi lakin artık serveri batık bir savaş gemisi gibi düşünüyorum!!!
Yani Söylemeye Çalıştım Arkadaşlar Servere Girmenize Bile gerek yok server yarım yamalak üstüne boşuna emeğinizi harcamayın yazık günah şu server için emeğinize ben oynadım Pişman Oldum Sizde Pişman Olmayın!!!
KAMU SPOTU...
Teşekkür ederiz ^_^^_^^_^

güncel +

güncel ++

güncel +++