Eretna Türk / Community Manager ( bkz Topluluk Yöneticisi )

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Merhabalar, çok konuşmadan sadede geleyim.
Eretna Türk sunucusuyla yeteri kadar ilgilenemiyorum, en azından tek başıma, bu sebeple oyun içi sorunlara çözüm getirebilecek bir ekip arkadaşı aramaktayım.
Topluluk Yöneticisi olacak arkadaşın görevi aslında oyundaki oyuncularla gerekli vakti geçirip hem eğlenmek hem eğlendirmek hem de sorunlara bana gerek kalmadan elinden geldiğince bir çözüm bulmak olacak.
Aynı zamanda sunucu için oyuncu istekleri ve yeni fikirlerde o'nun tarafından bana iletilecek, böylece benim sunucu üzerinde yoğunlaşmam daha kolay olacak.

Aradığım özellikler aşağı yukarı şu şekilde ;

- Kesinlikle sabırlı olması gerek bu arkadaşın, aksi takdirde ne ben onla çalışabilirim ne de oyuncular ondan memnun kalır.
- Eğlenceli bir kişiliği olmalı malum sunucunun teknik kısmına bakmayacak sonuçta oyuncularla ilgilenmesi için ekipte olacak.
- Günlük ayırabileceği zaman önemli, okul vs dışında en az 4 saat online olması gerekmekte.
- İlgili alakalı ve karşıdakinin halinden anlayabilir durumda olmalı.
- Teknik kısımla ilgilenmeyecek olsa da eklentiler hakkında biraz bilgiye sahip olması gerekmekte, oyuncu sorunları ile ilgilenirken kesinlikle lazım.

Bunu yapabilirim diyen arkadaşlar konunun altına veya özel mesaj yoluyla bana biraz kendinden, oyun geçmişinden, önceden böyle bir görev yaptı mı vs. gibi bilgileri içeren bir yazı yazıp iletebilirler, fikirlerimin olumlu olması durumunda birkaç sorum olacak.

Skype üzerindende ulaşabilirsiniz.
@MUHDE tanıyor musun sen böyle birilerini :(

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben :( form koymamıssın ben diye giriyorum :(
Fail olmusum ama sen beni biliyorsun :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

AzePvP

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ben :D 7/24 ONLINE birisiyim ve 2 yildir faction oynuorum ilgiliyim chatda yazlian hic biseyi kacirmam skype var ve kendim hakkinda bahsetmeye gelirse 2 yil once cok kotu bi serverde basladim 1 yil sonra kendi serverimi actim server 40 kisi cekiyodu ama servere vip satmadigimdan kapattim . Vip satmamagimin sebebi sunucunu **** hostingden almisdim ve oyuncular turkiyeli olmadigi icin satamiyodum :D o yuzdende kapattim .sonra yine faction serverlerde oynadim herkese beni kestiyi gordukten sonra hack olduklarini anladim sonra hile kullanma basladim pre hesab aldim mcsg de ban yedim . VE bidaha hile acmadim. Eretnada baya bi oynadim :D ama bazi hile kulanan arkadas lar sag olsun beni paket etdiler

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben :( form koymamıssın ben diye giriyorum :(
Fail olmusum ama sen beni biliyorsun :(

Edit ; Sefkan 17 :(
Prison pluginiyle baya haşır neşirim ^.^
Zaten sürekli bilgisayardayım süre sıkıntım yok :(
Hobilerim ; hentaü,hentaü,hentaü
Skype sefkan90
Bunları zaten biliyosun neden kendimi yoruyorum :(

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben :D 7/24 ONLINE birisiyim ve 2 yildir faction oynuorum ilgiliyim chatda yazlian hic biseyi kacirmam skype var ve kendim hakkinda bahsetmeye gelirse 2 yil once cok kotu bi serverde basladim 1 yil sonra kendi serverimi actim server 40 kisi cekiyodu ama servere vip satmadigimdan kapattim . Vip satmamagimin sebebi sunucunu **** hostingden almisdim ve oyuncular turkiyeli olmadigi icin satamiyodum :D o yuzdende kapattim .sonra yine faction serverlerde oynadim herkese beni kestiyi gordukten sonra hack olduklarini anladim sonra hile kullanma basladim pre hesab aldim mcsg de ban yedim . VE bidaha hile acmadim Bu kadar :
Ailecek heçkırsınız demek

Pudilo

Ver yetkiyi gör etkiyi.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Ben :D 7/24 ONLINE birisiyim ve 2 yildir faction oynuorum ilgiliyim chatda yazlian hic biseyi kacirmam skype var ve kendim hakkinda bahsetmeye gelirse 2 yil once cok kotu bi serverde basladim 1 yil sonra kendi serverimi actim server 40 kisi cekiyodu ama servere vip satmadigimdan kapattim . Vip satmamagimin sebebi sunucunu **** hostingden almisdim ve oyuncular turkiyeli olmadigi icin satamiyodum :D o yuzdende kapattim .sonra yine faction serverlerde oynadim herkese beni kestiyi gordukten sonra hack olduklarini anladim sonra hile kullanma basladim pre hesab aldim mcsg de ban yedim . VE bidaha hile acmadim. Eretnada baya bi oynadim :D ama bazi hile kulanan arkadas lar sag olsun beni paket etdiler

Etkileyici, maalesef reddedildi.

Edit ; Sefkan 17 :(
Prison pluginiyle baya haşır neşirim ^.^
Zaten sürekli bilgisayardayım süre sıkıntım yok :(
Hobilerim ; hentaü,hentaü,hentaü
Skype sefkan90
Bunları zaten biliyosun neden kendimi yoruyorum :(

Allasen sefkan buney :(

kaganaga

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kağan 15
Uzun Süre Oyundayım
3defa serverim oldu pluginlerden iyi anlarım
Oyundayken asistan yokken elimden geldiğince yardım ediyorum.

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sefkan 17
Minecraftı 1.2.5 den beri oynuyorum, şu ana dek 2 sunucu kurdum ikiside tuttu fakat kapandı :l prison pluginiyle aram iyi ^.^ bu kadar sanırım :( sunucu ile her gün ilgilenebilirim*

iNovPvP

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ilk Once Mereba

Adim : Ferdi
Soyadim: Aktas
Yas : 16
7/24 Birisiyim
Ankarada Oturuyom
Bugune Kadar 5 6 Serverim Oldu Tabi Bazi Arkadaslarim Yuzunden Kapatddim Ve Param Yetmedi .!
Serverim 40 45 KIsi Giriyodu

Pluginerim Iyi Anlarim Herseyden
Neleri Severim Buildi Severim Vb Aklima Gelmeyen Seyleri :D

Son düzenleme:

iJudasPvP

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 3 Senedir FACTİON Onyadım [ HATTA OYNAMADIM HEP SERVER AÇTIM ] Sürekli İlgim Oldu Bu İşlere bu yüzden baş vurmak istedim tabi bu sizin kararınız kimi seçmek isterseniz seçebilirsiniz. ama beni seçmenizi isterim serverde sürekli saygılı hiç hack açmamış biriydim ve hala devam edicek fakat admin alırsanız serverle ilgim daha çok artıcaktır bu yüzden sıkıntı yok şu an kendi serverimizi açıcaktık ama başvuruyu görünce boşver dedim ve şansımı deniyorum inşallah beni alırsınız ve sizi yarı yolda bırakmam her sıkıntıya koşarım uzun süredirde serverde onlineyim ilk açıldıgından beri nerdeyse fakat serverde bi şeyi beğenmedim serverin HUB olması HUB oldugu için fazla ram kaybedildi ve fazla lag olmaya başladı gereksiz sunucular açıldı ve çok iç yaktı bu sunucular sadece Prison Temalı FACTİON olmaya devam diyorum ben ama HUB server HUB olmasın derim boşa fazlalık boşa Emek sarfetmiş olursunuz çünkü bu oyuncular sizi Prison Temalı FACTİON ile tanıdı ve HUB server açıldıgı halde sadece FACTİON OYNANDI FACTİON'A EMEK VERİLDİ SADECE FACTİON OLSUN BENCE....