EROSENNIN Survival - 1.8.X | Rütbe | Yeni Orman | RTP | KASA | ve dahası! (oyna.EROSENNIN.net)

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar bir minecraft sunucusu olarak sizlere en iyi şekilde eğlenebileceğiniz, aile ortamını hissedebileceğiniz ve hayatta kalmanın tadını çıkaracagınız bir sunucu geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Diğer sunuculardan ne kadar farklıyız ? bu soru bizim değil siz oyuncularımızın vereceği bir karardır. Sizleri oyuna davet ediyoruz ve kararınızı vermenizi istiyoruz. Pişman olmayacaksınız, sizde seveceksiniz.

IP: oyna.EROSENNIN.net

Sürüm: 1.8.X

Kişi Sayısı: 50

Bellek (RAM): 4GB

Tamamen yenilenmiş şekliyle hayatta kalmayı doruklara çıkaracak ormanımız

Şansınız ile iyi eşyalar alabileceğiniz Şans Kutuları

Hile Engelleme sistemi ile kaliteli oynanış

Köylüler ile ticaret yapma sistemi

Rütbe atlayarak yeni ödüller kazanma

Site üzerinden destek alma

PVP turnuvası ile yeteneğini göster

ve birçok özellik sunucumuzda!

AnarchistGallant | Kurucu

SalihReis | Topluluk Yöneticisi

smt287 | Teknik Destek

Sapphire | Admin

Son düzenleme:

Legoas

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mimarisini pek beğenemedim ama güzel bir sunucuya benziyor, hadi bakalım başarılar diliyorum.

Poligon

mc.poligon.network
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Map'ler hoşuma gitti. Umarım başarılı olursunuz.

Itzjefta_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılcak Lütfen Hemen Açın BOt atılmasın lag olmasın bide killaura engeli bide Claimde Pvp Kapalı olsun yeter sw de Konuyu okumdan yazdım Bu arada

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
survival sunucu kategorisine alınmaya değmeyen bir suncuu daha... çünkü üst düzey survival kategorisine alınmalı [hızlıca konuya baktım gördüklerim doğrudur inş]

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne zaman açılcak Lütfen Hemen Açın BOt atılmasın lag olmasın bide killaura engeli bide Claimde Pvp Kapalı olsun yeter sw de Konuyu okumdan yazdım Bu arada
Yorumunuz için teşekkür ederim. Önerilerinizi dikkate alacağız.

survival sunucu kategorisine alınmaya değmeyen bir suncuu daha... çünkü üst düzey survival kategorisine alınmalı [hızlıca konuya baktım gördüklerim doğrudur inş]
Yorumunuz için teşekkür ederim.

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoşuma gitti, haritaları pek beğenmedim fazla büyük ve göz yoran şeyler var. O ağaç felan kaldırılmalı. Orman hakkında bilgi vermemişsiniz ve sistemleriniz yok... Sizi diğer sunuculardan ayıran bir özelliğiniz yok. :(

MehmetPowa

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Sw Yi Ne Zmn Açmayı Düşünüyorsunuz Merakla Bekliyorum

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı hoşuma gitti, haritaları pek beğenmedim fazla büyük ve göz yoran şeyler var. O ağaç felan kaldırılmalı. Orman hakkında bilgi vermemişsiniz ve sistemleriniz yok... Sizi diğer sunuculardan ayıran bir özelliğiniz yok. :(
Yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırsam spawndaki yılbaşı ağacını diyorsunuz. Onu yılbaşı için koyduk. Yılbaşı geçtikten sonra zaten kaldıracagız. Ormanı kendinizin görmenizi isterim. Anlatılmaz yaşanır derecede :) Sistemlerimiz elbette var ancak hepsini burada yazmanın manası yok.
Sw Yi Ne Zmn Açmayı Düşünüyorsunuz Merakla Bekliyorum
Yorumunuz için teşekkür ederim. Sunucuyu yakında açmayı düşünüyoruz ancak tam gününü belirlemedik. Ama yılbaşından önce açılmış olur.

CemGOMC

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkür ederim. Sanırsam spawndaki yılbaşı ağacını diyorsunuz. Onu yılbaşı için koyduk. Yılbaşı geçtikten sonra zaten kaldıracagız. Ormanı kendinizin görmenizi isterim. Anlatılmaz yaşanır derecede :) Sistemlerimiz elbette var ancak hepsini burada yazmanın manası yok.

Yorumunuz için teşekkür ederim. Sunucuyu yakında açmayı düşünüyoruz ancak tam gününü belirlemedik. Ama yılbaşından önce açılmış olur.

Aslında buraya ekleminizin manâsı var millet özelliklere bakıp geliyor artık :p iyi forumlar. :ci:

Tapatalk kullanılmayarak cehennemden gönderilmedi. [emoji23]

Vodie

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mimari Hoşuma Gitti (Biraz Daha Gelişirse) Başarılı Bir Sunucuya Benziyor Başarılar Dilerim 50/50 Görebilirsiniz İnşallah.

Puanım 8/10

xEndlessV2

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Survival'ın nesi gelişebilir acaba?
Mimariler iyi fakat survival seçimi kötü olmuş.

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aslında buraya ekleminizin manâsı var millet özelliklere bakıp geliyor artık :p iyi forumlar. :ci:

Tapatalk kullanılmayarak cehennemden gönderilmedi. [emoji23]
Sunucu tamamen açıldığında yazmayı planlıyoruz. Şuanlık böyle kalacak.

Mimari Hoşuma Gitti (Biraz Daha Gelişirse) Başarılı Bir Sunucuya Benziyor Başarılar Dilerim 50/50 Görebilirsiniz İnşallah.

Puanım 8/10
Yorumunuz için teşekkür ederim.

Survival'ın nesi gelişebilir acaba?
Mimariler iyi fakat survival seçimi kötü olmuş.
Yorumunuz için teşekkür ederim. Geliştirmeyi sadece survival tarzında değilde tüm sunucu çapında düşünmen iyi olurdu. tabii ki de firiklerinize saygı duyuyoruz. Sizin fikirleriniz bizim için daima önemli.

Sunucumuza oy vererek bize destek çıkabilirsiniz.
Oy vermek için buraya tıklayın.

Eğer ki bir sorun çıkmazsa sunucumuzu bir veya iki gün içinde açmayı planlıyoruz.
İyi günler dileriz.