EsirOyuncu | > Kaliteli Factions <| Rehber alım başvuruları kapalıdır!

Zergi

ingilizce havalı söz ;D
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
132004

132005

İsminiz :
Yaşınız :
Oyun Nick :
WhatsApp kullanıyor musun?:

- Neden Bizi Tercih Ettin
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ?
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ?
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ?
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ?
Hafta İçi Aktif Olma Süren?:
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?:
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?:

Biraz Kendinden Bahseder Misin?

Discord özel mesaj yoluya veya konuya yanıt vererek başvuru formunu doldurabilirsiniz.

132006

132007

onuraltinmakas

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsminiz :onur Yaşınız :18
Oyun Nick :jediR
WhatsApp kullanıyor musun?:evet
- Neden Bizi Tercih Ettin Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı :Evet çoğu sunucucuda rehperlik ve adminlik yaptım iki kezde sunucu açma girişiminde bulundum.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin :Evet komutların hepsini biliyorum
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun: Evet genellikle bütün kelimeleri doğru kullanırım
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun 6-7 yıl olmuştur sanırım.
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: günde 5-6 saat aktif olurum
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: 7-8 saat
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: Ciddi bir insanımdır şakaları çok sevmem bu nedenle 5 diyorum
Zaman geçirecek yer arıyorum yaşımın vermiş olduğu olgunlukla da serverde çalışmak geliştirmek yeni çalışmalar yapğıp insanları uyarmak kontrol etmek isterim. Küfür asla etmem kullandıgım dile dikkat ederim. Ciddiyimdir çalıştıran kişilere karşı hep saygılı olurum.

CereNL

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsminiz : Ceren
Yaşınız : 16
WhatsApp kullanıyor musun? : hayır, sosyal medyayla aram yoktur...
Neden Bizi Tercih Ettin Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı : Çoğu sunucuda builder - mod - admin ve ortaktan aşşağı olmadım ama bu sefer değişiklik olsun artık blok koymaktan insanlar sıkılıyor azcıkta tadına varmak lazım değil mi?
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? : Sizin sunucunuzdaki mute, kick, chatclear pluginlerini bilemem ama standartlara göre olan komutların hepsini biliyorum.
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun: Evet ederim.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? : 8 Yıl olmuştur almanyaya geldiğimden beri oynuyorum çünkü.
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: Kusura bakmayın derslerim konusunda biraz ineğimde 4-5 saat olurum
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: En az 6 saat olurum (Ama aralıklarla)
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: Pek ciddi değilimdir fakat e tabi iş ciddilik gerektirdiği için serverda ciddi olacağım.
Biraz Kendinden Bahseder Misin? Üstüme gelinmediği sürece sakinimdir. Normal hayatımda çok kitap okur, çok bilgisayar oynarım. Ve buildden v.s. sıkıldığım içinde artık böyle işte serverlarda takılıyorum. Servera gelince mimarimi merak ederseniz Orman'a yapacağım buildleri göreceksiniz. İyi günler. Discord : T4XE#6690 (Red Dead Redemption 2 Fotoğrafı Olan)

GomolaX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Salim
Yaşınız : 15
Oyun Nick : GomolaX
WhatsApp kullanıyor musun?: tabii ki

Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? :Yok (Kalıcı Yasaklanma) NW
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? : Evet
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? : Evet
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? 5 Yıldır
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: 3 Saat
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: 8 Saat
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: 3 (yerine göre 5 e çıkar genelde 3 tür)

Biraz Kendinden Bahseder Misin?: Benim sabırlı , sakin ve saygılı bir kişilik özelliğim vardır haksızlığa hiç tahammülüm yoktur bu nedenle oyunculara haksızlık yapmam

HAQUAW

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Reza Ahmadi
Yaşınız : 17
Oyun Nick : HAQUAW
WhatsApp kullanıyor musun?: Evet Numaram: +31 6 85371304

- Neden Bizi Tercih Ettin: Çünkü ben daha önce rehberlik yapmadım bu sunucuda daha iyi bir başlangıç yapabileceğimi düşünüyorum, sonuçta bir yerden başlamak lazım :)
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? Yok belirttiğim gibi eğer seçilirsem ilk defa rehberlik yapmış olacağım.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? Evet rehberlik yapmamış olsam'da rehberlik hakkında yeterince bilgiye sahibim.
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? Tabi, olabildiğince yazdıklarıma dikkat ederim, kısaltma kullanmamaya çalışırım.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? Yaklaşık 4 yıldır Minecraft oynuyorum.
Hafta İçi Aktif Olma Süren? Hafta içi her gün en az 2 veya 3 saat aktifim, tabi bazı günler hastalık, iş veya başka şeylerden az veya hiç giremeyebilirim!
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: Hafta sonu cumartesi günü ful aktif olacağım ama pazar günü iş yüzünden öğlen 2 den 5e kadar evde olmayacağım!
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: 5 üzerinden 5 denebilir çünkü rehberlik yapabileceğime ve yapacağıma inanıyorum.
Biraz Kendinden Bahseder Misin? Ben Reza Asıl Türküm ama Hollanda'da yaşıyorum, çok konuşan biri değilim ama herkes ile anlaşırım yani kavga falan bulamazsınız bende.

Effects

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Arda
Yaşınız : 16
Oyun Nick : _Effect
WhatsApp kullanıyor musun?: Evet
Neden Bizi Tercih Ettin?: Sunucuda ki üyeler olsun yetkililer olsun çok cana yakın ve iyiler bu yüzden EsirOyuncu.
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ?: Çok var hepsini aklımda tutmadım ama hepsi iyi ve güzel sunuculardı.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ?: Tabi ki birçok yerde rehberlik yaptım server açma deneyimimde var.
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ?: Elvette.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? : 7 Yıl
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: Sabah 12 den Gece 12 e kadar.
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: Sabah 12 den Gece 3 e kadar.
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: 4

İsmim Arda.7 yıldır minecraft oyuncusuyum çeşitli server açma deneyimlerim oldu ve sayamayacagım kadar serverde görev aldım.Minecrafti arada biraksam gerçekten sevdiğim eğlendiğim bir oyun iyi çalışmalar.

GaripRandomm

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Serkan
Oyun Nick : GaripRandom
WhatsApp kullanıyor musun?: Hayır Fazla Önemsemem.

- Neden Bizi Tercih Ettin : Server Sardı.
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı : Hayır Başlangıcım.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin : Hayır.
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun : Sinirlenirsem Hayır.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun : 2016
Hafta İçi Aktif Olma Süren? 2-3 Saat
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: 3-4 saat 5'e çıkabılir
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: Yerine Göre Beni suçlarlarsa ciddiyetim 1 olabilir eğer ciddi ortamda 5.

Biraz Kendinden Bahseder Misin : Haksızlığa tahammül edemem. oyunları zevk için oynarım.

Codejs

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Ali Toprak KAYNAK
Oyun Nick : 17
WhatsApp kullanıyor musun?: Elbette.

- Neden Bizi Tercih Ettin
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? Evet.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? Olmasam başvurmazdım herhalde. :)
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? Tabii ki.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? Yaklaşık 5 yıldır Minecraft oynuyorum.
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: Günlük 6-8 saat.
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: Günlük 7-12 saat.
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: 5/4

Uzun zamandır kendi sunucularımı açarak sunucular hakkında ve oyun türleri hakkında deneyim kazandım. Bu yüzden sizinle de şansımı denemek isterim. Yüzünüz kara çıkmaz emin olun.

Gariprandom

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
İsminiz : Serkan
Oyun Nick : GaripRandom
WhatsApp kullanıyor musun?: Evet

- Neden Bizi Tercih Ettin : Ortamı Eğlencdeli Geldi.
Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? : Hayır.
Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? : Orta Düzeyde.
Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? : Kısmen.
Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? : 2016
Hafta İçi Aktif Olma Süren?: 4-5 Saat
Hafta Sonu Aktif Olma Süren?: 6-7
Ciddiyetlik Seviyen (5/5) üzerinden?: 4

: Adaleti Seven biriyimdir insanlara Yardım ederim. Haksızlığa Tahammül Edemem Haksız Rekabeti Sevmem.

Mirkox20

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İsminiz : Yunus Emre Kantarcı
Yaşınız : 17
Oyun Nick : mirkox20
WhatsApp kullanıyor musun?: Evet Kullanıyorum

- Neden Bizi Tercih Ettin : Gerek oyunculara karşı çizginiz ve tutumunuz gerekse benim Yetkili Olduğum Servere karşı verdiğim özveri ve güven ortamında oluşacak güzel bir birliktelik için EsirOyuncu'yu tercih ettim

Daha Önce Yetkili Olduğun Sunucu Var Mı ? Yıllardır Oynadığım Serverde Önce Rehber Sonra Mod Oldum.

Rehber Mevkisinde Hakkında Bilgi Sahibi Misin ? Rehber Ve Modluk Yaptığım İçin Yeteri Kadar Bilgiye Sahibim

Türkçe Yazış Ve Kullanış Biçimine Dikkat Ediyor Musun ? Olduğu Kadar Doğru Kullanmaya Çalışıyorum

Ne Kadar Süredir Minecraft Oynuyorsun ? Tam Olarak 5 Yıla Yakın