Eski Creda Yeni Elit Oyuncu :))

TT_ThunderTowny

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Daha önce sunucumuza gelip oyuncularına bir şeyler teklif edip sunucu lobimizde reklam yaptıran sayın Boi bu seferde diğer modlarından birine reklam yaptırıyor buyrun böyle sunucuların kara liste almaması bizi üzüyor. İyi Forumlar

1611953185697.png

1611953099701.png

Bu sefer nasıl açıklama yapacaklar acaba

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Reklamı görüp, bize gelmeleri senin suçun. Sunucunu sevdir bırakmasınlar :1:
Sana herhangi bir şey açıklamak zorunda olmadığımızı bil isterim. Bir önceki seferde küfür mevzusu için içerisinde olduğu için açıklama yaptım. Altı üstü dm'den atılmış bir davet linki...
Biz kimseye özellikle gidip reklam yapmadık, ortaklı yaptığımız iş bozulduğunda ben kendime ait oyuncuları tekrardan davet ettim. Benim davet ettiğim oyuncuların hepsi ya eski sunucumdan oyuncu ya da benden link isteyen kişiler.

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ben size zarar vermek isteseydim, yardım etmezdim.
haci.png

Creda'dayken yanıma gelip bu boss neden olmadı boi demeyi biliyordunuz.
OP açığıyla sunucunuz grieflendiğinde bile yardım etmek istemiştim ama nankörsünüz :1:
haci1.png
1612107142272.png
haci2.png

Bu kadar oturup yazmama rağmen saçma hala konuyu saptıranlar olacaktır, bir şey demiyorum :D
Edit1:
KrettsmanMK denen oyuncu banladık diye toxiclik yapan 10 yaşında bir çocuk.
Kanıt sunmanızı istiyorum teklif edip reklam yaptırdığıma dair :1:

Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konunun arka planından bi haber hep aynı sunucu hep aynı olay yazmışsın :D
.d? umurumda mı? Her gün forumda açılan 90 tane dolandırıcılık/haksızlık konularından artık herkes baydı. Tamam en haklı sensin en haksız konu sahibi oldu mu rahatladın mı?

efe5516

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Üst perdeden konuşuyorsun. Hala bir şeyler geveliyorsun, haklı değilsin bunu anla ve kabullen.