ESKİ MINECRAFT'I GERİN VERİN BİZE!

Hangi Minecraft HAVASINI seviyorsunuz?

• SANDBOX AÇIK DÜNYA: Bana eski Minecraft'ı geri verin!

Kullanılan: 10 52.6%
  • FEKŞINS MİNİ GEYM: Yok olm böle iyi delirdin mi sen?

Kullanılan: 9 47.4%

• Kullanılan toplam oy
    19

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selam millet! Ben RedFail. Biliyorsunuz, Minecraft.

1.1.0(1.10 değil! 1.1.0)'dan gelen bir oyun inceleme yorumu: Minecraft çok güzel, eğlenceli bir sandbox açık dünya oyunu. Arkadaşlarınızla dev yapılar inşaa edebileceğiniz isterseniz roleplay yapabileceğiniz, isterseniz hunharca dövüşebileceğiniz, isterseniz redstone kullanarak dev mekanikler yapabileceğiniz devasa bir sandbox oyunu!

1.7 - 1.8 - 1.9 - 1.10'dan gelen bir oyun inceleme yorumu: İster survivalgames ister skywars ister skyblock çeşit çeşit oyunlarla Minecraft sizi bekliyor! Mineplex, Hypixel gibi mükemmel sunucular ile efsane mini oyun keyfi yaşayabileceğiniz bir oyun! Ayrıca MC: Story Mode ile minecraft evrenine yeni bir heyacan katılmış durumda!

Zaten kafası çalışan biri aradaki farkı anlayabilir. Anlamayanlar için yinede söyliyeyim:
1. Yorumumuzda Minecraft, açık devasa bir sandbox oyunu! İstediğiniz her şeyi yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla ister roller coaster ister kale ister ev yapabileceğiniz zevkli mi zevkli bir AÇIK DÜNYA OYUNU.

Ancak 2. Yorumumuzda Minecraft, sandbox olmaktan çıkmış Skywars, Survivalgames gibi mini-oyunlarla kısıtlı kalmış bir PVP & SURVIVAL oyunu haline gelmiştir. Açık dünya'dan eser yok. Önüne gelen tak ip play.bilmemne oradan survivalgamesdir skywarsdır skyblockdur factionsdır vs. vs.

Yani bir zamanların açık dünya inşaa etme oyununun temiz açık havasından eser kalmamış,
karanlık, hilelerle dolu, pis, tozlu, kısıtlı bir hava almıştır o havanın yerini.

Nerede eski minecraft? Bizim açık dünyada her şeyi yapabildiğimiz arkadaşlar bile edindiğimiz minecraft? Ne oldu ona?
Neden her yer Factions - Hub - Minigame? Ne oldu bu oyuna? Üst anketten hangi havayı sevdiğinizi seçebilirsiniz.

(Eski Minecraft Trailer'ı)

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kaç sürümünde başladın? Ben hiç survival oynamadım direk Creative :D
1.1.2 ama ondan sonra 1.2.5 net başladım. Yani 1.1.2 ile girdiğimde bir Sunucuya girmiştim ilk defa böyle sadece bir tane Dünya vardı. Katman kayalarının üstünde dolaşıyorduk böyle. Sevmemiştim tek o vardı. Sonra 1.2.5 net başladım işte durum 1.10 Allah bize 2.0 günlerini göstermesin xD

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Önceden Minecraft= Gez, dolaş, ev yap, madene in, kızıltaş ile oyalan, sıkıl, oyunu kapat.

Şimdi Minecraft= İsteğe göre herkesin oynayabileceği türde farklı tür oyunlar ile donatılmış her kişiye uygun bir oyun. Sıkılma süresi daha aza indirgenmiş durumda.

Neyden şikayetcisiniz anlamadım, oyunun yeni veriyonlarında sandbox sürümü kaldırılmadı açıp yine oynayabilirsin.

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Önceden Minecraft= Gez, dolaş, ev yap, madene in, kızıltaş ile oyalan, sıkıl, oyunu kapat.

Şimdi Minecraft= İsteğe göre herkesin oynayabileceği türde farklı tür oyunlar ile donatılmış her kişiye uygun bir oyun. Sıkılma süresi daha aza indirgenmiş durumda.

Neyden şikayetcisiniz anlamadım, oyunun yeni veriyonlarında sandbox sürümü kaldırılmadı açıp yine oynayabilirsin.
Eski zevki vermiyor. Herkes skywars survivalgames gibi oyunlara sardı. Gerçek minecraft'ı unuttular. Beni üzen şey bu.

EDİT:
Üstelik sen nereden bilirsin eski Minecraft'ı :)

KoseKoyun

> Koyunun Hası <
En iyi cevaplar
0
Eski sürümleri sildiklerini bilmiyordum(!).

RedFail

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski sürümleri sildiklerini bilmiyordum(!).
İşte, sorun o değil. Sorun bu eski sürümleri sevenin kalmaması :/.
Mesela ben desem Sandbox sunucu açıyorum gelin lan diye.
Her yerde reklamını yapsam bassam parayı,
Maksimum 13-14 kişi gelir.

DöşüKıllı

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Eski zevki vermiyor. Herkes skywars survivalgames gibi oyunlara sardı. Gerçek minecraft'ı unuttular. Beni üzen şey bu.

EDİT:
Üstelik sen nereden bilirsin eski Minecraft'ı :)
Ne demek nereden bilirsin eski Minecraft'ı uzun süredir oynuyorum zaten o oyunu. Ayrıca eski zevki vermemesinin nedeni Sandbox üzerinde yapılacak fazla şeyin kalmaması. Yapı yapmak mekanizme kurmak falan iyi hoşta maksimum 3 saat sonra sıkıyor. Bu tür alternatif modların gelmesi oyunun devamlılığı için bir artıdır.

blade20090999

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben ilk başladığımda Zombiden çok korkuyordum :pof:
Korkudan gece olduğu gibi topraktan ev yapıp canavarlar var diye sabahı beklediğimi bilirim :) çukurda o zamanlar zor belki yeni başlayanlar için geçerlidir ama oyunu oynayan için artık çok zor.

İşte, sorun o değil. Sorun bu eski sürümleri sevenin kalmaması :/.
Mesela ben desem Sandbox sunucu açıyorum gelin lan diye.
Her yerde reklamını yapsam bassam parayı,
Maksimum 13-14 kişi gelir.
Şöyle bir durum var güvenilir olmazsa insanlar her türlü eşya çalma ve yapıların tahribine mağruz kalırsın birde bu sebebden gelen yok tanıdık olsa herkes oynanır

Emrsmsk

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Korkudan gece olduğu gibi topraktan ev yapıp canavarlar var diye sabahı beklediğimi bilirim :) çukurda o zamanlar zor belki yeni başlayanlar için geçerlidir ama oyunu oynayan için artık çok zor.

Şöyle bir durum var güvenilir olmazsa insanlar her türlü eşya çalma ve yapıların tahribine mağruz kalırsın birde bu sebebden gelen yok tanıdık olsa herkes oynanır
Valla ya hele Zombiden korkuyorsun. Abi o Enderman yokmuydu, Enderman evin içinden çıkmazdım ben. Ağlıyordum hatta. Hele o zamanlar zombinin kapıyı kırması yokmuydu? Ufff :D Felaketti ya.

DaynNight_

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Eski minecraftı bende özlüyorum ama yapacak bir şey yok...