Eski Youtuberlardan Kim Kaldı?

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Kanalımı 4-5 sene önce açmıştım o zamanlar tabii abone için ve ya bir çevre yapmak için uğraşmak gündemde pek yoktu ben de bir takım videolar atıp forumlarda insanlara yardım etmek amaçlı kullanıyordum şu an da o videoları kaldırdım, nitekim oyun kanalı olmaya karar verdim. Sizin yardımlarınızla daha ilerilere gide bileceğimizi düşünüyorum. :) Beraber minecraft çekmek isteyen arkadaşlarla, beraber takılabiliriz. Birlikten kuvvet doğar dedikleri gibi beraber daha hızlı büyürüz.

Skype adresim
dr.one6
Adım Mahmut
Yaşım 19
Youtube : https://www.youtube.com/channel/UC4kyWYTAJKG_vQ9HHl09jxA

Görüşlerinize saygı duyarım, fikirlerinizi değerlendiririm. Kısacası her türlü destek benim için çok önemlidir.
Not : 10 yaşındaki bir insanında fikirlerine saygı duyarım. Önemli olan yaş değil tecrübe ve fikirlerdir benim gözümde.

Şu an kanalda bulunan Minecraft Serileri : Dropper ve Pixelmon(Pokemon'un Minecraft versiyonu)

Shrike

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
2yıl yeterse 2yıllık bir kanalım var

karakter170

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhaba,

Öncelikle kolay gelsin.

Gel gelelim senin konuna. Ben Jahrein'i survival serisinde marjinalliğini sevdim. Videoyun'un maplar'de oynamasınıi Berk'in noobluğunu sevdim. Benden sana bu kadar. İnşallah yakında büyürüsün.

mahmud118

Are you?
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Merhaba,

Öncelikle kolay gelsin.

Gel gelelim senin konuna. Ben Jahrein'i survival serisinde marjinalliğini sevdim. Videoyun'un maplar'de oynamasınıi Berk'in noobluğunu sevdim. Benden sana bu kadar. İnşallah yakında büyürüsün.
Kısacası insanların doğal hallerini sevdin :) Teşekkür ederim :)

2yıl yeterse 2yıllık bir kanalım var
Dediğim gibi önemli olan fikirler :)