Eskiden Forum Nasıldı?

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bi' kaç gün önce aynısını ben açtımda açtığıma pişmanım.Eski forumdan daha iyi durumda olduğumuzun farkındayızdır artık umarım.
Herkes bu boş 'post'lardan sıkıldı bence yeteri kadar konuşuldu hortlatmaya gerek yok.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
I

Iskefiyeli18

Ziyaretçi
Hocam eskiden biz forumda tanıyorduk birbirimizi. Herkesin kendine has ilginç yanları vardı, bazen gece gece konu açıp sabaha kadar sohbet döndürürdük orda.
Plug.dj ve haxball etkinlikleri yapardık güzel olurdu.
Sonra yöneticiler -nedendir bilinmez- baskı uygulamaya, eğlence ortamını bitirmeye başladı. Eskiler de forumdan uzaklaştı haliyle. Whatsapp grubumuz falan var artık forum ortamı eski tadı vermiyor, veremez de çünkü eski esnek ortam yok.

Forum tamamen Minecraft forumu değil, skriptcilerin türemesiyle hiç alakası yok bence.
Forumun tadı kaçmadan önce yalnızca minecraft forumuydu. Forum halkı buraları terketmeye başlayınca konsept genişlettiler.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Hocam eskiden biz forumda tanıyorduk birbirimizi. Herkesin kendine has ilginç yanları vardı, bazen gece gece konu açıp sabaha kadar sohbet döndürürdük orda.
Plug.dj ve haxball etkinlikleri yapardık güzel olurdu.
Sonra yöneticiler -nedendir bilinmez- baskı uygulamaya, eğlence ortamını bitirmeye başladı. Eskiler de forumdan uzaklaştı haliyle. Whatsapp grubumuz falan var artık forum ortamı eski tadı vermiyor, veremez de çünkü eski esnek ortam yok.

Forumun tadı kaçmadan önce yalnızca minecraft forumuydu. Forum halkı buraları terketmeye başlayınca konsept genişlettiler.
Haklısınız, bu sorun tüm Türk forumlarında mevcut. Çok büyük forumların üst yönetiminde görev yaptım ve hepsi aynı sorunu yaşıyor. Hangi foruma üye olsam ah be o eski günler! diyorlar.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eskidenini bilmiyorum da, sen yokken gayet güzeldi.

KozyOldV

Dünyayı anlamak yetmez, onu değiştirmek gerekir.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
forum eskisi kadar olmasada senden önce şu anki haline göre çokdaha iyidi
Tamamen zıt fikirdeyim. Foruma inceleme kategorisini getiren kişidir Admiraldus. Foruma "Kalite"yi getiren kişidir Admiraldus. Forum o değil, sen yokken çok daha iyiydi.

SüperAhmet

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamen zıt fikirdeyim. Foruma inceleme kategorisini getiren kişidir Admiraldus. Foruma "Kalite"yi getiren kişidir Admiraldus. Forum o değil, sen yokken çok daha iyiydi.
2017de foruma katılmış kişi 2014te katılan kişiye sen yokken daha iyidi diyor wat hocam