Eskiler ve Pek de O Kadar Eski Olmayanlar...

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Konuyu neden böyle bir resmin altına açtığımı merak eden varsa etmeye devam etsin. (Bu bir Ortaçağ hanı/barı görseli.)

İnsan eskilere istemsizce bir istek duyar zaman zaman. Adına "özlem" mi ne deniyormuş. (Burada bunu okuması muhtemel çok değer verdiğim birine açıklama yapmak istiyorum, düşündüğün şekilde değil bu geçmişe özlem.) Her neyse işte. Ben de forumda biraz gezineyim derken aklıma eskiden açtığım muhabbet konuları geldi. Bilenler bilir, bilmeyenler de kendini tanıtarak içeriye buyursunlar. Eğer bulursam konuların linkini bırakacağım, şu an konu yazısının ortasında olduğum için açıp bakmaya üşendim. Bu açıklamayı neden yaptığımı da bilmiyorum.

Hoşsohbet tanıdıklarımız vardı bu mekanda. (Son zamanlarda buralarda gördüğüm için etiketliyorum, diğerleri gücenmesin: @Iskefiyeli18 ) Dertlerinizi falan anlatın ben de tavsiye vereyim gibisinden bir konu açmıştım, epey de tutmuştu. Ondan sonra da bir Ramazan vakti gece sohbetleri başlatmıştım, gece gece takılıyorduk burada.

Gel zaman git zaman devir değişti, yeni insanlar geldi, güzel insanlar gitti. (Gelenlere kötü demiyorum elbette.) Kimisi forumu öylesine bıraktı, kimisi sınav için, kimisi buradan milli değerlere laf ettiği için taşlanarak sürüldü, kimisi kız hesabı açarak forumu uzunca bir süre trolledi (yetki bile almıştı), kimisi bücürlük yaptı... Bu liste böylece uzar gider. Ama dostluklar yaşandı. Birbirileriyle halen aktif olarak takılan forum üyeleri var. (@KadirBerk @GodofMilker @TheMissingLink )

Birçoğunun forumdaki ismi hafızamdan silinmiş olsa da tek tük aklıma gelen değerli şahıslar da var. Alkışlarınızla @Monkeygunner5000 @ss333 (börke yardım et börke)

(Etiketlemeye bir kez başlayınca herkesi etiketlemek zorunda kalıyorsun, yoksa millet güceniyor.)

Ve eskilerden diğer birçok iyi insan...

Neyse bu kadar "geçmiş" yeter, toplanın da varsa derdiniz anlatın, söylemek istediklerinizi haykırın, bir şeyler paylaşın falan ne bileyim, parasını verdiğiniz sürece handa takılabilirsiniz.

Bununla başlamış olayım:

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Atın dertleri çöpe xd böyle daha rahat

AjStyles

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
@YgtGamingTR
ben eskimi oluyorum şimdi yeni mi :/ (yeniyim tabi dalga geçmeyin :p )

Bolonezella

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Remuv Qebab ulen Murat duygulandım dur ben şunu bir çağırayım. :(

ToprakM

KEK
Emektar Üye
En iyi cevaplar
49
Ruh hali
2014, vay be 4 yılda 120 mesaj anca :pala: