Essentials Kit Ayarlama Yardim

zabamca

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Essentials plugininde kit ayarlarken bir kitin 10 dk da bir falan alınmasını nasıl ayarlıyoruz?

TheBerke

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Essentials Plugininde kit tools kendisinden vardır yani sen diamondvip kitleri filanmi istiyorsun

zabamca

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kitin 10 dk da bir falan alinmasini ayarlamak ve belirli kişilerin almasini ayarlamak istiyorum

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Neden diğer konuları aramadan soruyorsunuz ki bir günde 3 kişi aynı sorunu anlatıyorum:

Önce server klasöründeki essentials e gir orada config.yml var aç onu (wordpag ile) içinde "kits:" bölümünü bul o bölüm tüm kitleri ve kitlerin neleri içerdiğini gösterir. Yine aynı bölümdeki "delay:10" ise süreyi ayarlamaya yarar. varsayılan olarak 10 sn ayarlanmıştır. 600 yaparsan 10 dk olur.

Belirli kişilerin almasını ayarlamak içinse kullandığın permission plugininden ayarlayabilirsin.
Nasıl yapacağını bilmiyorsan bana kullandığın permission pluginini söyle yardım ediyim eğer kullanmıyorsan ya da sahip değilsen sana GroupManager pluginini kullanmanı öneririm. Kolaydır.

zabamca

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tesekkurler sure ayarlamayi bilmiordum :D

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
o "kits:" bölümünün altında items yazan yerde kit için içindeki itemların id leri var.

serkant

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki nasıl megavpler için felan kit ekliyoruz?

Furkax

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Neden diğer konuları aramadan soruyorsunuz ki bir günde 3 kişi aynı sorunu anlatıyorum:

Önce server klasöründeki essentials e gir orada config.yml var aç onu (wordpag ile) içinde "kits:" bölümünü bul o bölüm tüm kitleri ve kitlerin neleri içerdiğini gösterir. Yine aynı bölümdeki "delay:10" ise süreyi ayarlamaya yarar. varsayılan olarak 10 sn ayarlanmıştır. 600 yaparsan 10 dk olur.

Belirli kişilerin almasını ayarlamak içinse kullandığın permission plugininden ayarlayabilirsin.
Nasıl yapacağını bilmiyorsan bana kullandığın permission pluginini söyle yardım ediyim eğer kullanmıyorsan ya da sahip değilsen sana GroupManager pluginini kullanmanı öneririm. Kolaydır.

Ama bende config.yml şöyle karmaşık oluyo:

############################################################
# +------------------------------------------------------+ #
# | Notes | #

# If you want to use special characters in this document, such as accented letters, you MUST save the file as UTF-8, not ANSI.
# If you receive an error when Essentials loads, ensure that:
# - No tabs are present: YAML only allows spaces
# - Indents are correct: YAML hierarchy is based entirely on indentation
# - You have "escaped" all apostrophes in your text: If you want to write "don't", for example, write "don''t" instead (note the doubled apostrophe)
# - Text with symbols is enclosed in single or double quotation marks

# If you have problems join the Essentials help support channel: http://tiny.cc/EssentialsChat

# | Essentials (Global) | #

# A color code between 0-9 or a-f. Set to 'none' to disable.
ops-name-color: '4'

# The character(s) to prefix all nicknames, so that you know they are not true usernames.
nickname-prefix: '-'

# Disable this if you have any other plugin, that modifies the displayname of a user.
change-displayname: true

# When this option is enabled, the (tab) player list will be updated with the displayname.
# The value of change-displayname (above) has to be true.
#change-playerlist: true

# When essentialschat.jar isnt used, force essentials to add the prefix and suffix from permission plugins to displayname
# This setting is ignored if essentialschat.jar is used, and defaults to 'true'
# The value of change-displayname (above) has to be true.
# Do not edit this setting unless you know what you are doin
.......................................

Ataberk1880

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
O zaman notepad++ ile aç. Zaten bu kadar kısa değil. "BUL" kısmına delay: yaz, bulursun. Ondan sonra yukarıda anlattıklarımı uygula.