Essentials Plugini Yardım !!!!!!

alcohollica

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Arkadşlar ben group manager indirdim not:(essentials group manager) sonra bütün ayarları yaptım owner a kendi adımı yazdım ayarlarda normalde ownerda yönetici yazması gerek ben öyle ayarladım ama swye girince [L]adım diye gözüküyor :( napmam gerek yardım edin lütfen !!

NeadSing

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
group managerda groups permissionsları ayarladığın yerde prefix vardır ' ' içindekileri sil

saylon1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Bendede o sorun ortaya cıkmıstı essetinals deilde permison plugini var onu yükle essetinasl permisson u sil
sonra ayarlarsin
yine olmadıysa konsoldan
manuadd nick owner
yaz dene

duman9511

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herkeze tesekkürler sorunu cözdüm önce plugini indiriyoruz sonra sw ye gelenlerin biyeri kırabilmesi için group managerin dosyalarına girip ordan world içine giriyoruz sonra içindeki worlde giriyoruz ordan groups dosyasına girip default özelliklerini true yapıyoruz bu kadar.
ve kurucu vb yazması için groups a girip owner bölümündeki prefixe konusunca önünüze ne çıkmasını istiyosanız onu yazıyoruz (ör: [Kurucu] gibi) ve sonra sw yi acıyoruz sw nin komut dosyasında op oyundakiadınız yazıp enterliyoruz daha sonra oyunda /manuadd oyundakiadınız owner yazın ve enterleyin artık prefix in yanına ne yazdıysanız o görünecek. bi teşekkür yeter :).

JokerJojuk:

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
herkeze tesekkürler sorunu cözdüm önce plugini indiriyoruz sonra sw ye gelenlerin biyeri kırabilmesi için group managerin dosyalarına girip ordan world içine giriyoruz sonra içindeki worlde giriyoruz ordan groups dosyasına girip default özelliklerini true yapıyoruz bu kadar.
ve kurucu vb yazması için groups a girip owner bölümündeki prefixe konusunca önünüze ne çıkmasını istiyosanız onu yazıyoruz (ör: [Kurucu] gibi) ve sonra sw yi acıyoruz sw nin komut dosyasında op oyundakiadınız yazıp enterliyoruz daha sonra oyunda /manuadd oyundakiadınız owner yazın ve enterleyin artık prefix in yanına ne yazdıysanız o görünecek. bi teşekkür yeter :).
Saol kardeş İşallah Olur