Essentials Plugininde Kit Sorunu.

RadyoaktifBörek

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar Bukkit Bir Serverim Bulunuyor Ve Essentials Yüklü Essentials Config Klasöründen Kit imi Ayarladım Kiti Aldığım Zaman İçindeki Demir Seti Giymiyor Ne Yapmam Lazım Lütfen Yardım Edin

MrAga98

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kit`le otamatik giydirme yapamazsin bildigim kadariyla

YgtGamingTR

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Essentialsın kit kalsörüyle böyle bir şey yapamazsınız fakat bunun için yukardaki arkadaşında dediği gibi starterkit isimli bir plugin var Buraya Tıklayıp İndirebilirsin tabii ki sunucuna uygun versiyonu seçmelisin. iyi çalışmalar

poine

Marangoz
En iyi cevaplar
0
iyi günler starterkit önermem sebebi ise yapacağınız sisteme uygun olmaması yanılmıyorsam viplerinize vb. ranklara özel kitler hazırlayacaksınız bunun icin essentials eklentileri geliştirmiş olabilirler biraz araştırdım essentials kiti icin eklenti bulamadım ve farklı bir kit plugini buldum Güncel sürümü 1.8.1
https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/ekitmgr/
hatta komutlarını ve permlerinide yazıyım

Komutlar Yetkiler Özellikleri
esskit reload esskitmanager.command.reload plugini yenileme komutu
esskit create <kit> esskitmanager.command.kit.create kit oluşturma komutu envanterinde ne varsa onu eşya olarak ekler zırhlar aynı üstünde olur
esskit create <kit> <süre> esskitmanager.command.kit.create Kitine süre ekler
esskit delete <kit> esskitmanager.command.kit.delete Kitini siler.
esskit rename <kit> <yeniadı> esskitmanager.command.kit.rename Kit adını değiştirir
esskit list <kit> esskitmanager.command.kit.list Kit listesi.
esskit setdelay <kit> <delay> esskitmanager.command.kit.setdelay süresini değiştebilirsin.
esskit setcost <kit> <cost> esskitmanager.command.kit.setcost Kitine para ekleyebilirsin.