Essentials Problem Lütfen İçeri Girin ->>>

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba Arkadaşlar . Ben Bir Server Açacağım Ve Bu Serverde Kitler Olacak Bu Kitleri Hazırlıyorum . Bitince Essentials Dosyasındaki config.yml yi kaydedip kapatıyorum . Serveri Açınca O Config Dosyası config.yml.broken.1435071643628 adlı bozuk bir dosya olarak çıkıyor . Ve Yerine Kendisi Tools,Dtools,Firework,Notch Adlı Kitleri Koyuyor Onlarca Kez Denedim Ve Hiçbirinde Doğru Düzgün Olmadı.Yardım Please Sabah Böyle Bir Sorun Yoktu Eve Geldim Ve Böyle Bir Sorun Çıktı .

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Kitleri doğru şekilde sıralamadığından böyle bir sorun çıkmıştır sıfırdan başla tekrar düzgün bir şekilde sıralayarak yaz
sorun pluginde değil senden kaynaklanıyor bende de olmuştu kitleri sıfırdan yazarak düzelttim.

Eroiser

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun Pluginde Kardeşim Essentials de Sorun Olduğu Için Essentialsa Ayarlı Kitler Geliyor Plugini Yenilersen Hata Geçer Iyi Oyunlar

MhaWTHoR

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ve konu yeri yanlış.

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun Pluginde Kardeşim Essentials de Sorun Olduğu Için Essentialsa Ayarlı Kitler Geliyor Plugini Yenilersen Hata Geçer Iyi Oyunlar
Krdş Plugini çok yeniledim [emoji2]

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

reisben55

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sorun senin kitleri ayarlamanda !
Hazır bir plugin paketindekini inceleyebilirsin.

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaptım sağolun

BayGold

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kitleri doğru şekilde sıralamadığından böyle bir sorun çıkmıştır sıfırdan başla tekrar düzgün bir şekilde sıralayarak yaz
sorun pluginde değil senden kaynaklanıyor bende de olmuştu kitleri sıfırdan yazarak düzelttim.
Yaptım Sağol