Yardım Essentials /tpa /pay gibi komutlarla ilgili bir istek lütfen bakınız.

Orcest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Merhaba /tpa /pay v.b komutlarda Acemi Ray_Pay yazıyor ben sadece Ray_Pay yazdırmak istiyorum bunu nereden ayarlayabilirim?

150738

BerkAkyl

now in hell!
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Essentials pluginin "messages.properties" dosyasının içerisinden değiştirebilirsin. /msg nin görselini koymuşsun heralde msgFormat= var messages dosyasının içerisinde ordan düzenleyebilirsin.

Orcest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Essentials pluginin "messages.properties" dosyasının içerisinden değiştirebilirsin. /msg nin görselini koymuşsun heralde msgFormat= var messages dosyasının içerisinde ordan düzenleyebilirsin.
Evet düzenlemesini yaptım gördüğün üzere ancak isim tagla beraber geliyor sorunum bu ben sadece isimin yazılmasını istiyorum biliyorsundur herhalde orada {0} ve {1} denilen şeyler var onları o dosyadan değiştiremiyoruz

Orcest

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Şu {0} ve {1} ler yüzünden hala değiştiremedim lütfen bir fikri olan yardımcı olsun.

EnderR3kt

Marangoz
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Essentials configinde "chat:" kısmı var orada format {DISPLAYNAME} olduğu için oyuncuların gruplarının prefixleriyle birlikte mesaj atmasını sağlıyor essentials.

Bu yüzden msg kısmındada {DISPLAYNAME} seçeneğini kullanıyor.

Bunu /msg ye ayrı sohbete ayrı kullandırtma yolu yok diye biliyorum {0} {1} çözmez bu işi