Ets 2 Araba Modları

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
maxresdefault.jpg

Ets 2 Araba Modları
Merhaba forumun değerli üyeleri, bu konumda sizlere Ets 2'de bulunan birkaç araba modundan bahsedeceğim. Euro Truck Simulator 2'yi satın almak istiyorsanız Steam'dan satın alabilirsiniz yaz indirimleri dolayısıyla 10 TL oldu, almanızı tavsiye ederim.

1) Pagani Huayra BC Modu

Screenshot_7.png

Bu mod spor arabanın bulunduğu güzel bir moddur. Daha ayrıntılı bahsedecek olursak aracın bazı kısımlar geliştirilebilir şekilde tasarlanmıştır. (disk, fren, balata) Bence spor araba olarak yapılan güzel bir mod olmuş. Çünkü Euro Truck Simulator 2 oynamak istediğimiz zaman bir süre sonra tır sürmekten sıkılıyoruz bu şekilde modların tasarlanması hem oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor hemde farklı farklı modlar denemiş, değişik şeyler keşfetmiş oluyoruz.

2) Mercedes-Benz S650

Screenshot_8.png

Bu mod güzel olarak tasarlanmış şık bir araba modudur. eğer Mercedes hastasıysanız veya seviyorsanız modu indirerek kullanabilirsiniz. Araç birkaç farklı renge daha boyanmaktadır ve bence diğer renkte daha şık gözükmektedir.

3) Maserati Levante 2017

Screenshot_9.png

Maserati hayranları için güzel bir mod olmuş, yüklemenizi tavsiye ederim.

4) Tofaş Doğan

Screenshot_10.png

Eğer bu şekilde olan arabalar hastaysanız veya hoşlanıyorsanız kesinlikle bu modu denemenizi tavsiye ederim. Bu şekilde olan eski tarz arabalar hoşunuza gidiyorsa da denemenizi tavsiye ederim. Bence çok şirin bir şekilde tasarlanmıştır bir mod olmuş.

5) Jeep Grand Cherokee

Screenshot_11.png

Bu modu özellikle çok sevdim bu şekilde arabalar hep benim hoşuma gitmiştir zaten eğer sizde bu modları seviyorsanız indirip oynamanızı tavsiye ederim. Ek aksesuar ekleme özelliği mod için güzel bir ekleme olmuş. Fotoğraftaki gördüğünüz bayrakları değiştirebiliyorsunuz, arabanın rengini değiştirebiliyorsunuz, arabanın kornası kendine özel, farları özel tasarlanmış. Gördüğünüz gibi birçok özelliği var ben modu beğendim size de tavsiye ederim.

Konumun sonuna geliyoruz umarım size faydalı bir konu hazırlamışımdır, görüşmek üzere!