Ets 2 Işınlanma

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

indir.jpg

Ets 2 Işınlanma
Günaydınlar değerli forum üyeleri! Siz şu an yatağınızda mışıl mışıl uyurken ben taa İskandinavya'dan sizlere kalemden yeni çıkmış cümleler getirmekteydim.

Lafı dolandırmadan konumuza geçelim. Hepinizin bildiği üzere Ets 2, bir kamyon simülatörü ve birçoğumuzun da severek oynadığı bir oyun olduğu aşikar. Peki, binlerce kilometreyi hiç hasar almadan veya trafik cezası yemeden gidebilecek kadar sabırlı babayiğit var mı? Pek sanmıyorum!

İşte bu yüzden, kamyoncu Abuzittin abimizden aldığımız sımsıcak tüyolarla bir şehirden diğerine nasıl kolayca gidebileceğinizi, tabiri caizse ışınlanacağınızı göstereceğim.

Öncelikle Belgelerim > Euro Truck Simulator 2 yolunu izleyerek, hemen altta bulunan config dosyasını not defteri yardımıyla açıyoruz.

Adsız.png

Ardından yukarıdaki resimde görmüş olduğunuz yerleri "1" olarak değiştiriyoruz ve sayfayı kaydediyoruz. Ben siz daha iyi görebilesiniz diye arada boşluk bıraktım normalde aralarda boşluk olmamalı. Dosyayı kaydettikten sonra oyunumuza giriyoruz. Oyunumuzun içerisindeyken " (esc tuşunun altında olur kendisi) tuşuna basıp consol bölümünü açıyoruz. Buraya da gitmek istediğimiz şehrin isminin başına "goto" koyarak yazıyoruz.

eurotrucks2 2017-10-23 04-52-41-608.jpg

Gördüğünüz gibi ben Mannheim şehrinden Londra'ya ışınlandım. Siz de uzun yolculuklardan, hasar almaktan ve ceza yemekten sıkılıyorsanız bu yöntemi kullanmanızı tavsiye ederim. Ama şunu sakın unutmayın; oyun tecrübe puanını gittiğiniz kilometre başına göre veriyor. Yani 2000 kilometre yol gitmeniz gereken bir görev aldınız ama 500 kilometre gidip kalan 1500 kilometreyi ışınlanarak es geçerseniz yalnızca 500 kilometrenin tecrübe puanını verir. O 500 kilometrenin tam puan verebilmesi içinse teslimatınızı hasarsız ve gecikmesiz bir şekilde yerine ulaştırmış olmanız gerekiyor.

Karaambar Kamyoncular Derneği'ne katılmak istiyorsanız bu yöntemi kullanmamanız şiddetle tavsiye edilir.:pala:

Keyifli okumalar.. :şapka:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Sade ve sıcak bir anlatım kullanmışsın. Stajyer olarak ilk konun sanırsam. Güzel başlangıç. Yolun açık olsun!

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sade ve sıcak bir anlatım kullanmışsın. Stajyer olarak ilk konun sanırsam. Güzel başlangıç. Yolun açık olsun!

Teşekkür ederim, anlatım tarzında ve yaptığım paylaşımda sadeliğe önem veririm, sadelik iyidir :)

Maprins

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yıl olmuş 2022 hala ETS 2 oyununda online modda şu isteğe göre ışınlanma olayını getirmiyorlar. Single modda rehberde yer alan yöntem çok iyi ama keşke online mod içinde bu tarz bi seçenek gelebilse.