Yardım ETS 2 yanıt vermiyor

EmirhanKorucu

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
bilgisayarım 64 bit win 10 ets 2 1.37 sürüjmünü indirdim oyuna giriyorum hesap oluşturuyorum sihirbazı tamamlıyorum (nasıl kontrol edeceğimiz kısım klavye direksiyon falan) oyun yükleniyorken bir anda donuyor ve yanıt vermiyor diyor internetteki herşeyi denedim düzelmiyor lütfen yardım edin

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bilgisayar özelliklerin neler

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
ekran kartından dolayı olabilir. tam alakası var mı bilmiyorum ama driverlerini güncelle.

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Oyunu korsan olarak indirdiyseniz bu tür sıkıntılar ile karşılaşmanız mümkün.
Arkadaşın dediği gibi driverlerinizi güncellemeyi deneyin birde. Youtube'ye driver güncelleme yazarsanız çıkacaktır.

ErhanERT

www.Rabisu.com
Emektar Üye
En iyi cevaplar
57
Ruh hali
Korsan oyun önermek pek mantıklı değil lakin farklı kaynaklardan indirmeyi deneyebilirsiniz.

bayoreo

the lord of oreos
En iyi cevaplar
11
Ruh hali
Steam'dan özellikler -> oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula yolunu takip edin. Eksik olan dosyalar varsa indirecektir. O da olmazsa, beta sürümlerinden eski versiyonları deneyin.

JesterNW

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
C:\Users\Public\Documents
kısmından steam klasörünü silip tekrardan girmeyi denermisin?

YeQiu

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bilgisayarım 64 bit win 10 ets 2 1.37 sürüjmünü indirdim oyuna giriyorum hesap oluşturuyorum sihirbazı tamamlıyorum (nasıl kontrol edeceğimiz kısım klavye direksiyon falan) oyun yükleniyorken bir anda donuyor ve yanıt vermiyor diyor internetteki herşeyi denedim düzelmiyor lütfen yardım edin

Windows + R tuşlarına basıp çalıştıra dxdiag yazdıktan sonra karşına gelen sekmelerin içeriğini ekran fotoğrafı şeklinde atabilir misin?