ETS2 - Vahşi Sürücüler

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Steam yaz indirimleri ETS2'yide etkilediği için oyun şu anda saçma sapan insanlarla doldu. Herneyse ben'de bana çarpanları falan raporlamak amacıyla video kaydı aldım fakat kimi rapor edeceğim belli değil neyse öylesine paylaşayım dedim :/

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Hız sınırlayıcısını kapattığım için yol ayrımında bir tıra 200le vurup tırı yan yatırmışlığım var ama böylesini görmemiştim :C

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hız sınırlayıcısını kapattığım için yol ayrımında bir tıra 200le vurup tırı yan yatırmışlığım var ama böylesini görmemiştim :C
200 le vuruyorsun ve yan mı yatıyor çok iyi kurtulmuş uzaya falan uçması gerekirdi :/

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Avrupa sunucularından birisi 3300 slottu sanırım 3200'de olabilir. O yüzden küçük tamirhanelerde böyle sorunlar oluyor :(

ATS oynayın :D

Bycakr

Ağır Eleştirici
En iyi cevaplar
1
Merhaba hocam, ets2yi geçenlerde satın aldım. Gerçekten keyifli bir oyun. Online olarak oynamak istersen : [email protected] eklersin birlikte takılabiliriz oyunda. Tabi bana oyunu kurman şartıyla :) (Onlinesini)

TheGodFather

Emekli
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Oyunda aşırı trol yapan kişiler var. Yetkiliye bile durduk yere, bilerek çarpıyor. Yetkili ban atıyor. Sonra ben niye ban yedim efendim diyor. Bunu yapanda en çok Türk ve Rus insanlar oluyor . :/

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ETS güzel oyun fakat online artık zevk vermiyor. En iyisi promods indirip oynamak :) Türkiye haritası da geliyor.

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ETS güzel oyun fakat online artık zevk vermiyor. En iyisi promods indirip oynamak :) Türkiye haritası da geliyor.
Promods'u ilk defa duyuyorum Türkiye haritası geliyor diyince sevindim'de videolardan gördüğüm kadarıyla pek fazla detay yok sadece mapte ufak tefek oynamalar var gibi geldi :/ Hani ara sokaklar falan vardır diye düşünmüştüm :/ Sanırım abarttım :D

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Promods'u ilk defa duyuyorum Türkiye haritası geliyor diyince sevindim'de videolardan gördüğüm kadarıyla pek fazla detay yok sadece mapte ufak tefek oynamalar var gibi geldi :/ Hani ara sokaklar falan vardır diye düşünmüştüm :/ Sanırım abarttım :D
Sen resmen Google haritalardaki gibi çoğu yeri gezmeyi hedeflemişsin :D ProMods tavsiyemdir (Fransa DLC gerektirir)

umut_

┌────────────┐ [ 1881 - 193∞ ] └────────────┘
En iyi cevaplar
0
Asıl vahşi sürücü budur. Ne istedi güzelim tabeladan bilmem :p