Euro Truck Simulator 2 Çift Dorse

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61

krone-gigaliner-pack_3.jpg

Euro Truck Simulator 2 Çift Dorse

Hepinize selam sevgili Scandinavia semalarında dolaşan forumdaşlar. Bu konumuzda Euro Truck Simulator 2'ye gelen çift dorseye bakacağız.

Euro Truck Simulator 2'ye çift dorse eklenmesini çok uzun süredir bekliyordu oyuncular. Nihayet çift dorse "1.28 Public Beta" ile gün yüzüne çıktı. 1.28 güncellemesini detaylı bir şekilde öğrenmek için şu konuyu okuyabilirsiniz.
forum.gamer.com.tr/konu/ets-2-1-28-guencelleme.372773

Bu dorseyi kullanabilmek için "Scandinavia" DLC'sine sahip olmanız gerekiyor. Dorseler sadece Scandinavia bölgesindeki yük alma bölgelerinde bulunuyor. Çift dorseyi 3 ve ya 4'lü dorse haline getirmenin yöntemleride bulunuyor. Çift dorseler biraz ağır tonajlı olduğu için tırınızın gücü düşükse biraz zorlanabilirsiniz. Çift dorse sadece Scandinavada kullanıldığı için Scandinavia bölgesinde aracınız çalışmadığında ve ya hasarı çok olduğu için servise kısa yoldan gitmek istediğinizde rahatlıkla gidebiliyordunuz. Ama çift dorse ile normal harita içerisinde servise ışınlanma kullandığınızda çift dorse servis önüne sığmayıp tellerin üzerine çıkıyor. SCS firmasına çoğu oyuncu bu hatadan dolayı mesajlarını gönderdi. Fakat benim tahminim SCS "Biz çift dorseyi sadece Scandinavia bölgesi için yaptık." gibisinden bir cevap gelmesi.

Şimdi gelelim çift dorseyi nasıl alacağız. Çift dorse sadece Scandinavia bölgesinde bulunduğu için Scandinavia DLC'sine sahip olmayanlar biraz hayal kırıklığı yaşadı. Çift dorsenin alma bölümündeki görünümü şu şekilde.

74DWbbeyQPSRoUTrgyoEQA.png

Fotoğrafta üstte bulunan çift, altta bulunan tek dorsedir.

Konumu okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım konu işinize yaramıştır. Aradığınızı bulmuşsunuzdur.​

Veba_

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Çift dorsenin mantığını çözemedim. İki dorseyide aynı noktayamı götürcez yoksa birini yol üstüne felanmı bırakacağız. Birde sadece Scandinavia bölgesi için olması mantıklı. Klasik haritada tek dorseyle zor dönülen kavşaklar var ordan geçmez iki dorse :D

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Çift dorsenin mantığını çözemedim. İki dorseyide aynı noktayamı götürcez yoksa birini yol üstüne felanmı bırakacağız. Birde sadece Scandinavia bölgesi için olması mantıklı. Klasik haritada tek dorseyle zor dönülen kavşaklar var ordan geçmez iki dorse :D
Çift dorse bir dorsenin içine eşya sığmayınca fazladan arkasına yarım dorse ekleme oluyor onlarda birbirine tırla dorsenin bağlandığı gibi bağlanıyor ikiside aynı yere gidiyor. Sadece bir dorseye sığmadığı için 2 bölüm halinde tek seferde. Trenler en güzel örnek olarak gösterilebilir.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Konu için teşekkürler.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Konu güncel.